Wpis z mikrobloga

Dobra koniec meczu (#!$%@?łem 10€ ;<) to napiszę podsumowanko o inFamous 2.

Wczoraj skończyłem i bardzo podoba mi się ta gra, tak @Brozyn uważam że jest to dobra gra a nie crap, jedynka jest dobra a 2ka jeszcze lepsza, co mi się podoba to jak wcześniej pisałem miasto które ma kolory, miasto które wydaje się być bardziej żywe, świetne moce zwłaszcza pod koniec wybijanie się w górę lodem albo jeszcze lepsze elektryczne lasso (nazwa własna) dzięki któremu poruszanie się po mieście to sama przyjemność, jest też magnum bolt który jest mocny i nie trzeba mashować R1 tylko wystarczy raz lub dwa razy kogoś walnąć piorunem, super bo nie lubię masówki jak z CoD.

Do tego Ionic Vortex, wypas, tego mi brakowało w jedynce gdzie radar był czerwony jak od fali mrówek, wszędzie atakowali, nie ma gdzie uciec i zgon, to mnie mocno irytowało zanim się przyzwyczaiłem a tutaj wbiegam w takie mrowisko odpalam elektryczne tornado i pozamiatane! :D dosłownie ;) (i exp jak miło leci :>).

Z fajnych rzeczy to wybory mi się podobały między ogniem a lodem (a dokładnie to te dwa różówe paski mam na myśli ;)), nie wiem czy chciało by mi się ponownie przechodzić jedynkę jako zły ale wiem że prędzej wróciłbym jako zły do dwójki,

Jak pisałem o pierwszych wrażeniach to byłem zawiedziony, "nic bardziej mylnego!" jedna czy dwie misje spowodowały u mnie panikę że to będzie CoD na które jestem uczulony, trzeba było rozwalać fale przeciwników ale później już tylko fajne misje, podoba mi się ten typ z puszczaniem elektrycznej rakiety, fajnie wygląda :)

Ze słabych rzeczy to fabuła, zdecydowanie lepszą ma jedynka, wydaje się konkretna i spójna, na końcu zaskakująca, w inFamous 2 nie było wielkiego zaskoczenia, jedynie lekki smuteczek (kto grał ten wie dlaczego smutłem), jakbym miał się czepiać to głos Cole'a, pod koniec był już do zaakceptowania, na początku był szok, polski głos Cole'a jest zajebisty w jedynce, IMO lepszy od oryginału.

Dziwi mnie ten cały Zeke, taka zdrada w jedynce a tutaj piją sobie browarki i zasypiają razem przed tv...

Główny zły kompletnie płaski i bez polotu, chyba najgorszy badass jakiego widziałem w grach :P

No i dodam że fajne jest dodanie elementu lodu i ognia a tym bardziej przeciwko sobie ;)

Za pożyczenie gry jeszcze raz dziękuję największemu malkontentowi gier @PanKara i czekam na hejt od Brozyna :) (które "buty" wolisz Brozyn? ;))

#mirkorecenzjaps3 #ps3 #infamous #infamous2
Liquid_Snake - Dobra koniec meczu (#!$%@?łem 10€ ;<) to napiszę podsumowanko o inFamo...

źródło: comment_PCnb6U07PnLocD4asKapaxO4xQZjPCzn.jpg

Pobierz
  • 10
@Liquid_Snake: Nie chce mi się czytać ale gra w pytke

@Brozyn: Gorsze zakończenie wybrałem osobiście w grze, dobre obejrzałem i co najbardziej zapadło w pamięci:


Dobre - jak już płyną na tej łódce i Zeke mówi - Kocham Cie stary i będzie mi ciebie brakowało


I ta muzyczka na zakończenie :(