Wpis z mikrobloga

@tuhna: siedze odswiezam mirko, czasem odpale facebooka i zamkne, potem znowu mirko, czasem wyskakuje na papierosa z nudow, nie chce mi sie spac ale chcialbym juz isc spac bo jutro bedzie o wiele bardziej eskcytujace niz dzisiaj
@tuhna: haa tamto miejsce to znam akurat, przy wyjsciu glownym zawsze po lewej byla taka knajpa z hamburgerami, nie wiem czy tam dalej jest ale smak hamburgera z mikrofali tam byl zajebisty, no i tez pamietam ze tam byly takie pawilony z muzyka i tam zakupilem pierwsza kasete z muzyka, ciekawe czy nadal tam tyle heroiniarzy jest ;]
@v00: dworzec jest całkowicie przebudowany i połączony z galerią handlową ogólnie. Busy są przeniesione pod ziemię w ogole i nie ma już tego dawnego czaru xD i dobrze, stary dworzec mnie przerażał
@tuhna: ale przeciez busy zawsze byly pod ziemia ;) ten wiadukt ktorym sie przechodzi nad autobusami pamietam zawsze byl mega dziurawy, teraz to pewnie niemiecka technologia ;]]] mieszkasz w kato czy tylko dojezdzasz na studia?
@v00: nie były pod ziemia, plac szewczyka był przecież otwarty caly czas :D nie ma tego wiaduktu, zabudowali to całe galerią, ale w galerii też nie byłam, nie mam po co. Mieszkam pod katowicami. I nie studiuję ;)
@tuhna: ah pod ziemia chodzilo mi ze pod wiaduktem, ale jak teraz patrze na to co napisalas to te autobusy sa naprawde pod ziemia :E masakra... thx for the info D: w macu kiedys bylo jeszcze znosnie bo mozna bylo sobie mieszac kanapki i sosiki (ja bralem bigmaca z sosem z wiesmaca) ale teraz to slabizna jezd, smacznego :D