Wpis z mikrobloga

@Myszata: temat wałkowany milion razy. AGENCJE AGENCJE I JESZCZE RAZ AGENCJE. Znajdą ci prace w czy dni. Ja miałem taki przypadek. Zanieść CV i od razu umówić się na rozmowe. Bo jak tylko zaniesiesz to cie olejo :D. Trzeba sie umówić. Dostaniesz wizytówkę, pogadasz z ziomkiem, wyjdziesz i od następnego dnia można oczekiwać telefonu.

A w której części dublina mieszkasz?

Korzystasz z komunikacji miejskiej? Masz jakiś bilet miesięczny czy coś?:>
@Zord0n: 1, tak, tak ale chciałam uniknąć agencji ( głownie za to że ściągają później z pensji ) szukam na razie na własną rękę ( jeszcze nie panikuję bo szukam od tygodnia ) jak mnie przyciśnie pod koniec miesiąca a nic innego nie znajdę to pewnie wybiorę się do Agencji, polecasz jakieś?
@Myszata: szkoda czasu na szukanie samemu skoro nie szukasz pracy jakiejś super pro. A agencja w momencie załatwia. Sam byłem w szoku, w zeszłym roku grubo ponad miesiąc szukałem sam. Poszedłem do agencji i w tydzień 4 propozycje. ;)

Ja korzystałem z GRAFTON, z tym że nie w samym dub a troszkę na wsi. W porządku ludzie. Ale słyszałem też dobre opinie o Adecco i Flex(cośtam)
@Myszata: No jeżeli agencje to flexcource na blanchu- oni chyba mają misję zwalczania bezrobocia w Irlandii, bo robotę otrzymujesz praktycznie od ręki. Tyle, że rzadko kiedy jest to full time i nie są to wymarzone prace, ale lepszy rydz niż nic. Ja narazie tak pracuję.

I to nie jest tak, że zabierają CI z pensji. Jesteś zatrudniona przez agencje, więc taką jaką pensję CI gwarantują w umowie taką dostajesz, zero zabierania
@sucref to mi pasuje, full tam odpada bo muszę być dyspozycyjna co najmniej trzy dni w tygodniu w Kancelarii. Za to weekendy i wieczory mam wolne. Dzięki za informację, podejdę tam jutro bo google maps pokazało mi że to 200 metrów ode mnie. LOL