Wpis z mikrobloga

#tablety Czy na dzień dzisiejszy polecacie jakiegoś tableta z ekranem 10cali do 1000zł, jak działa android na takiej rozdziałce? Może jakies modele? Tablet ma być do pdf, youtube, prostych aplikacji. Ma mieć dobrą baterię i ładnie łapać wifi.
  • 9
  • Odpowiedz
@devaitis: Również polecam lenovo s6000. Używam od pół roku, ładnie śmiga. To co w nim lubię to brak Bóg wie jakich nakładek i dodatków od producenta, które tylko spowalniają sprzęt.
  • Odpowiedz
@filftp: @bxl: A orientujecie się może, dlaczego są takie rozbieżności w cenach? Za gołe nowe s6000 allegro sklep chce 749zl, a na oxl/tablica ludziska sprzedają używane za 800,900 zł (bez dodatków). To polowanie na frajerów, czy ja oglądam różne modele/specyfikacje?
  • Odpowiedz
@devaitis: Są dwa modele. Z wifi i bez kamery i z kamerą, 3g i wifi. Tym dla mnie mogą się różnic te tablety. Sam mam wersję 3g Wifi + klawiatura bt. Dla mnie idealne rozwiązanie <1000 zl.
  • Odpowiedz
@devaitis: Tak jak @bxl napisał, są różne wersje. Sam mam "najbogatszą" wersję z modemem 3g. Aero2 śmiga aż miło (pomijając #!$%@? kody co godzinę). Gdzieś kiedyś widziałem na forum opinię, że ten tablet ma bardzo dobre anteny, tam gdzie inne tablety traciły już zasięg (czy to 3g czy wifi) ten miał jedną kreskę. Ale ile w tym prawdy to już ciężko mi powiedzieć, nie mam z czym porównać.
  • Odpowiedz