Wpis z mikrobloga

@marcho87: Przyglądam się już od kilku dni temu multi i faktycznie moc rośnie, a i chyba z tego co widzać systematycznie zakupy na mincie robią ;) dzisiaj o 7:30 były kolejne można sprawdzić.
@enterex: Zawsze możesz zdywersyfikować portfel sprzedając część dogów by kupic trochę WC.

Potencjał wzrostowy DOGE'a przy obecnej cenie to wzrost maksymalnie kilkukrotny.

Potencjał wzrostowy WC przy obecnej cenie to wzrost kilkunasto, a być może i kilkudziesięciokrotny.

Oczywiście zrobisz jak uważasz. Powyższe to tylko moje przemyślenia, niestety nie mam czasu śledzić rynku na bieżąco i szczerze nie jestem pewien powyższego w 100%. Kibicuje jednak WC, ponieważ idą w kierunku w jakim według
@enterex: Rynek jest zbyt 'płytki' co by przewidzieć jakiekolwiek trendy dłuższe niż kilka miesięcy. Płytki ponieważ nawet niewielka informacja bez względu na to czy prawdziwa czy nie może spowodować kilkudziesięcio procentowy spadek w ciągu jednej godziny.

Zobacz dla przykładu największy rynek finansowy na świecie i jego główna waluta USD. Nawet w momencie oświadczenia przez FED, że sobie dodrukują pierdyliard dolarów i pożyczą te pieniądze swoim kolegom z USA na procent nie