Wpis z mikrobloga

Jeśli nie graliście jeszcze w genialnego Bastiona, a posiadacie konto na #steamgifts, to mam dla was małego giweaway'a.

Ze wszystkich osób, które do godziny 23:00 zaplusują ten wpis wybiorę szczęśliwca, który otrzyma link do prywatnego gibka na podanej wyżej stronce. Zielonki są mile widziane, jeśli tylko posiadają konto na wykopie od co najmniej tygodnia.

#steam #rozdajo #zadarmo #cebula
Pobierz
źródło: comment_ltvossyHkiHnyQnn0kGJ4l6LDQ7QlM8a.jpg
  • 17
Jeśli nie graliście jeszcze w genialnego Bastiona


@Elodin: Hmm, genialnym bym go nie określił. Był niezły, ale szybko robił się wtórny niestety i był do bólu liniowy. Ale zagrać na pewno warto.

No i dzięki za giveaway :)

Dla fanów Bastiona polecam nową grę od Supergiant Games: Transistor
@Denial94:

Mam rozumieć, że tylko jedna osoba będzie uczestniczyła w tym giveaway'u na steamgifts?


Naturalnie. To takie małe zabezpieczenie przed januszami biznesu, którzy grę już mają, ale mogli by opchnąć kod na allegro.
@Denial94: Zależy mi na tym, żeby wylosować osobę, która gry jeszcze nie posiada.

@mudkipz: Jeśli link wypłynie, to po prostu usunę gibka na sg i wylosuję kolejną osobę, która otrzyma kolejny link. Slotów powinno mi wystarczyć.
@Otsego_Amigo:

Do grupy przyjmujemy tylko i wyłącznie użytkowników Wykopu, którzy liczą się do rankingu.


A widzisz gdzieś pozycję w rankingu przy moim nicku? Zresztą zielonka też czlowiek.