Wpis z mikrobloga

Jakiś tam Neymar, a obok Neymara samobój i karny, którego podobno być nie powinno. Podobno. Nie wiem, nie zwróciłem uwagi, powtórki nawet nie oglądałem. Dzisiejsza piłka mnie obrzydza. Chciałbym wrócić do czasów, gdy jako dziecko w czasie meczu nie odrywałem wzroku od telewizora. Zakładam, że tak jak u mnie, tak u wielu z Was, ta ekscytacja bezpowrotnie minęła.

#pilkanozna #mundial #oswiadczenie
  • 4
@mecenas_rolski: minęła od kiedy boisko stało się miejscem prezentowania mody po którym biegają ludzie umierający gdy ich dotkniesz ;) o ślepych sędziach to już nie mówię bo wszędzie da się stosować powtórki ale w piłce nożnej nie!
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Ostatnią wielką imprezą, którą przesiedziałem przed telewizorem były MŚ w Niemczech w 2006 roku. Później było tylko gorzej. Finału Euro 2012 nie oglądałem w ogóle.

@badylord: Przede wszystkim pieniądz, bo kontrowersje i wałki były zawsze, tyle, że wtedy nie było możliwości analizowania wszystkiego z kilkudziesięciu kamer. Oglądam czasami zdjęcia z meczów Legii z początku XXI wieku. Zwróciłem uwagę na buty. Wszyscy, jak jeden mąż, biegali w czarnych Copa Mundial