Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja wyczuwam te śmieszkowe ukłucia ironii związane z #listanewskiego w połączeniu z dzisiejszą gównoburzą pod filmem z niedosłyszącym gościem zapraszającym na paradę równości? Coś o wysokim poziomie trzymanym przez antagonistów #neuropa czyt. #4konserwy ?

W każdym razie polecam, wyborny lolcontent, wyborny rykoszet myślę że stoi nawet wyżej niż masakracja MatkiKurka w sądzie
  • 18
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: problemem tutaj nie jest lewicowa homofobia tylko zawyżanie poziomu (co postulowałeś) i kreowanie elity internetu (co postulowałeś) za pomocą naśmiewania się (w dość prymitywny sposób, bez żadnego smaku, klasy, finezji o co postulowałeś swoją listą) z osoby niepełnosprawnej.

tu są te śmieszne ukłucia ironii. A przynajmniej ja się śmieję. Zdrówko
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

nie wiem za bardzo po co ten cały ból


Jaki ból ja się świetnie bawię, nie wiem po co imputujesz każdemu jakieś bóle, pieczenia, czy inne nieprzyjemne rzeczy. Wykop nieserius biznes. A jak serius to polecam odejść od komputera. Na dłużej.
  • Odpowiedz
czemu xD?


@Zircon: Ano temu, że przedstawianie geja jako zniewieściałego chłopca jest bardzo krzywdzące dla normalnych homo, którzy nie utożsamiają się w żaden sposób z ludźmi takimi jak Biedroń, czy innymi modelowymi gejami lansowanymi przez lewicę.

Nie znam żadnego geja, który bałby się ujawnić np z obawy o pobicie. Znam natomiast kilku, którzy nie mówią o tym nikomu poza swoich bliskim otoczeniem z obawy, że będą mimochodem przyrównywani do homo
  • Odpowiedz
Ano temu, że przedstawianie geja jako zniewieściałego chłopca jest bardzo krzywdzące dla normalnych homo, którzy nie utożsamiają się w żaden sposób z ludźmi takimi jak Biedroń, czy innymi modelowymi gejami lansowanymi przez lewicę.


@Aleksander_Newski:

1. Nie wiem jak po umieszczonym tam materiale doszedłeś do wniosku, że facet jest gejem, czyżby jakieś uprzedzenia?

2. Wystarczy 30s stalkingu na poziomie dziecka z podstawówki, aby z facebooka wywnioskować, że gość jest hetero.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: e naciągane z tymi ukłuciami al enie będziemy się za słówka łapać.

Szukanie haków też raczej naciągane, bo to by świadczyło o celowym działaniu, a jako, że przeglądam oba zwaśnione tagi, a Twoja lista była sprawą dość świeżą, to nie sposób dostrzec analogii o cudownych, inteligentnych konserwach prowadzących dyskusje na poziomie

  • Odpowiedz
@Zircon: Jeśli chcesz sobie kogoś stalkować na poziomie dziecka z podstawówki to już Twoja sprawa. Mnie to nie interesuje. Pisałem już, że nie zauważyłem, że jest głuchy i potem jak ktoś o tym napisał cofnąłem swój wykop. Więcej powtarzać nie będę.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: A ja nie mam zamiaru być rzecznikiem 4konserw, bo to zupełnie inna grupa, gdzie przeciwnie niż w neuropie znaleźli się ludzie z przeróżnymi poglądami, a ich głównym wspólnym mianownikiem był sprzeciw wobec manipulacji głosami.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

A ja nie mam zamiaru być rzecznikiem 4konserw


więc zamiast odpuścić ten temat i zostawić z moimi punktami wyjaśniającymi ironię zaczynasz tłumaczyć czym są 4konserwy? No proszę, nie jesteśmy idiotami i nie traktujmy siebie jak tacy, albo nie mydlmy oczu dla samych gier słownych czy erystyki, po prostu już nic nie piszmy, mam nadzieje ze wyjasniłem że nie piłem do ciebie osobiscie, a do listy, polecam sie cieszyc z
  • Odpowiedz