Wpis z mikrobloga

Nie dostałem jeszcze swojej WykoPaczki (prawdopodobnie utknęła gdzieś w zaspie) i już pewnie nie dostanę, bo dziś Koniec Świata, ale dostałem (kilka dni temu) obiecane Tablerone od @spojrz oraz kubek z logo Debiana i krową w prezencie :) Dziękuję prosiaku! Baleronów jeszcze nie próbowałem (zrobię to dopiero w święta), ale czekoladę właśnie sobie przygotowałem na dowód czego załączam odpowiednie zdjęcie. Raz jeszcze dziękuję za dobry kontakt i szybką przesyłkę. Polecam tę wykopowiczkę :P

P.S.

Mam nadzieję, że po świętach dotrze wreszcie przygotowana dla mnie WykoPaka. Przy okazji tego wpisu dziękuję wszystkim i każdemu z osobna którzy sprawili, że te święta nie będą aż tak #!$%@? jak mogłoby być gdyby nie fakt, że "Wykop dba o swoich" ;) W szczególności dziękuję @ojaadaj20 @egg @tusiatko oraz @danielm80 - jesteście wspaniali :)

P.S. 2

@kicioch - nie, to NIE JEST moja Wykopaczka :(

#wykopoczta #niewykopaczka #kubekzdebianem #tylkodebian #atencyjnywywlekacz #koniecswiata #wywlekam
w.....z - Nie dostałem jeszcze swojej WykoPaczki (prawdopodobnie utknęła gdzieś w zas...

źródło: comment_LcDunNizSuK2Zd56muDHHJJ6Q4AlEX7J.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@spojrz: Serio na tym kubku jest coś w rodzaju Debianowej spiralki (za krowami i na uchu za kwiatkami), choć domyślam się, że raczej nie o to chodziło twórcom :) Zauważyłem to podczas mycia kubka, przygotowywania czekolady, co jeszcze bardziej poprawiło mi dzisiejszy nastrój. Kolor wybaczam, jest przez to jeszcze bardziej "zwałowy" :)
  • Odpowiedz