Wpis z mikrobloga

@Rzaba wylądowało w lodówce bo w tej chwili odebrałem za sprawą kolegi, który mi przywiózł z Warszawy, co do dostępności to w tej chwili nigdzie we Wrocławiu go nie ma, ale 20.06 będzie impreza w Alibi na której będzie jego "premiera" i od tego czasu ma się już gdzieś u nas pojawić
@zbii777:

@Rzaba:

@dziabarakus:

To takie pierwsze spostrzeżenia:

- piana baaardzo kiepska (jak nalejemy żeby pomóc w jej powstaniu to szybko schodzi)

- piwko klarowne, bardzo jasne

- nie ma aromatów które by się jakoś specjalnie wyróżniały czy to in plus czy odwrotnie

- goryczka dość spora, nie spodziewałem się

- ogólnie im dalej w las tym pełniejsze się wydaje (ale może to tylko złudzenie)

Reasumując dupy nie urywa,ale jak
@maci3nty: dość spora goryczka? faktycznie, spodziewałbym się lajtowego browara zeby trafil do jak najwiekszego grona

dzieki, za relacje w taka pogode ochota na zimna alkopoligamie jest wielka, ale co innego tez sie znajdzie w lodowce ; )

pozdro!
@zepsutyzachod: kompletnie nie dyskutuję na temat jakości czy smaku każdy ma swoje zdanie, chodzi mi tylko o to, że twierdzenie, że to "Witnica z inną etykietą" jest dziwne bo to tak jakby mówić, że Warka,Tatra,Żywiec itd. to to samo pod inną etykietą (podobny chłam,ale jednak nie ten sam:D) :)
@Rzaba: - Lublin: Ugryź Przegryź Bistro - ul. Langiewicza 10

- Przemyśl: Rutyna Drink House - Serbańska 1

- Rzeszów: Rutyna Drink House - Rynek 19

- Warszawa: Klub 55 & Diner 55 - ul. Żurawia 32/34

- Warszawa: Kolor Niebieski - skwer im. Tadeusza Kahla

- Warszawa: Bobby Burger - ul. Żurawia 32/34, ul. Woronicza 44, ul. Indiry Gandhi 19

- Warszawa: Oko w oko - ul. Promenada 2

-