Wpis z mikrobloga

Jako że pojawiają się głosy niezadowlenia z obecnej sytuacji politycznej na mirko, zgłaszam swoją kandydaturę na nowego prezydenta mirko.

Moje atuty: staż prawie 6 lat, status bordo od kilku miesięcy, lat ukończone już dawno 18, nikt mnie jak narazie na mirko nie obraził (co nie znaczy że ja nikogo nie obrażę). Póki co jestem bezpartyjny.

Mój program: z wszystkimi rzyć w zgodzie, nikomu nie przeszkadzać, być prezydentem mirko, reprezentować mirko na arenie międzyportalowej, nadawać Order Bordowego Krzyża Zasługi za wybitne osiągnięcia na mirko oraz Order Różowej Tasiemki dla wyróżniających się obywatelek płci pięknej, łagodzić spory międzypartyjne, zwoływać Zgromadzenie Ogólno Mirkowych Obywateli (ZOMO) w najwazniejszych dla mirko chwilach.

Jeśli ktoś chce, może traktować to jako próbę zamachu stanu.

Czekam na oficjalne stanowiska partii #mirkosejm u oraz @asiekierka

#mirkowybory #mirkoprezydent #rom #omr #kppip #absurdumdurdum #neuropa #wsm #mssw #ogon #rsgim #bezpartyjni
kajelu - Jako że pojawiają się głosy niezadowlenia z obecnej sytuacji politycznej na ...

źródło: comment_JQe3HzhG7PV2uI9YdHgvj00OWiomlVKp.jpg

Pobierz
  • 8
@asiekierka: Serio? Do wybrania premiera potrzeba było 20, ale do ustanowienia nowego ważnego urzędu nie? Po prostu nie spodobało Ci się przegłosowanie ustawy o samodzielnym powołaniu rządów przez premiera i chcesz to jakoś za wszelką cenę udupić. Nawet robiąc #!$%@?ę z logiki.