Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pomysł, dlaczego w grach mysz mi "sama klika"? Miałem już ten problem w Skyrim (w kółko atakowałem kogoś, musiałem zapisywać co chwilę) a teraz w CS GO ciągle sam mi strzela itd. Mysz wymieniona więc nie tu problem.

Coś jakby sprzęt. Lenovo G500s

#gry #csgo #skyrim
  • 11
  • Odpowiedz
@mieffer: Nie, oddzielnie mysz i klawiatura, nawet monitor i zamknięty lapek, w sumie taki mini pecet :) (korzystam z dobrodziejstw starego PC)
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Tak ale on jest dość nowy plus nigdzie indziej się to nie dzieje - jak narazie Skyrim (super-supierdliwe, ciągle) i CS GO (mniej ale potrafię sobie flasha i drużynie jebnąć pod nogi, czyli też super-upierdliwe)
  • Odpowiedz
Aaaa i jeszcze zaczęło się ostatnio w Neverwinter Online (wcześniej nie doświadczyłem) - ogólnie we wszystkich grach jakby się blokował LPM i muszę go sam wcisnąć aby się "odblokował". Zarówno przy zamkniętej jak i otwartej klapie. Nowy lapek, legalny system itd.
  • Odpowiedz
a i jeszcze zaczęło się ostatnio w Neverwinter Online (wcześniej nie doświadczyłem) - ogólnie we wszystkich grach jakby się blokował LPM


@oner: Może faktycznie uszkodzony touchpad, wyłącz go w BIOSie i zobacz czy pomogło.
  • Odpowiedz