Wpis z mikrobloga

#2wojnaswiatowa #darkboloww2 #fotohistoria #militaria #krosno

Postaram się trochę odbudować moją reputację po kilku ostatnich wpadkach. Nie będę się tłumaczył, że to przez przypadek czy coś w tym stylu. Po prostu się myliłem. Najlepszemu może się zdarzyć. Najważniejsze, to przyznać się do popełnienia błędu i starać się go nie popełnić w przyszłości.

Kilka Panzerkampfwagen II oraz ciężarówek z transportem nieopodal dzisiejszej targowicy i stadionu Karpat na ulicy Legionów w Krośnie. Ciężko oszacować datę, ale prawdopodobnie 1939-1941.

Zachęcam do obserwowania #darkboloww2 . Będę często dodawał zdjęcia o tematyce II wojny światowej z mojej kolekcji.
D.....o - #2wojnaswiatowa #darkboloww2 #fotohistoria #militaria #krosno 



Postaram ...

źródło: comment_05uqcVmMrECUVDjsZYbqNKXrLdnzAEWs.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@DarkBolo: A myl się ile chcesz...będę miał pretekst do popisywanie się bezużyteczną wiedzą:)

Na drugim planie są też Panzerkampfwagen I (charakterystyczna belka na kołach)
  • Odpowiedz
@DarkBolo: bez przesady ze wpadki. A nawet jeżeli to ci co wiedzą nie pozwolą, żeby błędna wiedza sie rozpowszechniala. A dajesz szansę na dyskusje.
  • Odpowiedz
Postaram się trochę odbudować moją reputację po kilku ostatnich wpadkach


@DarkBolo: Nie przesadzaj bo dobra robota. Z przyjemnością przeglądam nowe wpisy w tagu i ew. posty prostujące Twoje wypowiedzi. (tak na serio, to jeden z niewielu dobrych tagów, gdzie nie ma spamu, miliarda tych samych rzeczy i czczego wołania wszystkich obserwujących przez jakichś spamerów).
  • Odpowiedz