Wpis z mikrobloga

Słuchając Waszych próśb i sugestii, postanowiliśmy przywrócić lżejszą wersję strony http://www.wykop.pl/i/ W najbliższym czasie będziemy starać się ją rozwijać i dodawać brakujące funkcjonalności.

#wykop #zmianynawykopie

  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: Dzięki - teraz jest dużo lepiej. Do szczęścia na telefonie naprawdę potrzebny jest tylko tytuł, ilość komentarzy, wykopów i EWENTUALNIE maleńka miniaturka z prawej nie wyższa niż cały prostokąt na pojedynczy wykop. To po prostu działa; można szybko przejrzeć newsy i zobaczyć które są popularne.
  • Odpowiedz
Juz mialem sie z wami zegnac na zawsze. Z glownej nie korzystam z dobre pol roku, mikro wszedzie gdzie sie da, jak tylko jest chwilka. Jak zobaczylem, ze mi laduje pelny wykop, a telefon ledwo daje rade to stwierdzilem, ze szkoda na to czasu, bo apki na blackberry tez nie znalazlem. Macie szczescie, zostaje ;*
  • Odpowiedz
Nie żaden lzejszy - tylko wracać mi tu zaraz do starego - a tego kto nowy wymyślił 100 razy batem pod pręgierzem

Na Operze 12.17 nie da rady pisac komentrzy - kilkniecie myszka poza pole tekstowe jakby zamraża to pole tekstowie i nie da się z tym nic zrobić

I znowu ciśnienie mi podnosicie - jak żadna inna strona w necie
  • Odpowiedz