Wpis z mikrobloga

@latoureiffel: zrozum ze jedyne pytania do ciebie to beda: 1ile zarobiles, 2co obstawiac i tyle. bo twoja praca wygladala tak ze siedziales pare h przed kompem, czytajac pewnie jakiegos reddita/gazete ekonomiczna i obstawiales
  • Odpowiedz
@deyna: zależy czy jak grałem dla siebie, czy dla ludzi. Zdarzały się noce, gdzie w grze były wahania o kilka tysięcy. W sumie miesiące były różne. Od 2-3 tysięcy po kilkanaście i to bez specjalnego ryzyka. Po prostu mądre inwestycje, śledzenie wydarzeń i chociażby danych makroekonomicznych.
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: właśnie tak wygląda praca tradera... w filmach czy serialach ;) Nierzadko wstawało się kilka nocy pod rząd co 15-20 minut w nocy, żeby być na bieżąco, gdy transakcja wisi, a SLki nie puszczone w obieg.
  • Odpowiedz
@asique, @deyna, @blackyabbol: tylko żeby potem nie było, że kusiłem, bo traderem można być właściwie kilka lat. Potem normalna osoba siada psychicznie, czego sam byłem świadkiem. Od nocy z niedzieli na poniedziałek do piątku przed północą mamy grę na żywo, a w weekend na papierze + analizowanie swoich transakcji. Szczególnie błędnych. To praca praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Święta są? Chcesz
  • Odpowiedz
zrozum ze jedyne pytania do ciebie to beda: 1ile zarobiles, 2co obstawiac i tyle. bo twoja praca wygladala tak ze siedziales pare h przed kompem, czytajac pewnie jakiegos reddita/gazete ekonomiczna i obstawiales


@jedzbudynie: fail roku
  • Odpowiedz