Wpis z mikrobloga

Usłyszałem dziś kilka tragicznych słów na swój temat, bardzo przykrych, ale celnych i to od osoby szczególnie mi bliskiej. Zgadzam się ze wszystkim co usłyszałem na swój temat i traktuję to bardzo serio. Nie chcę być wiecznym #przegryw'em, chcę się stać #wygryw'em. Wiem, że tego typu zmiany przychodzą jednym lepiej innym gorzej i nie od razu, ale zmieniać trzeba się już dziś. Jako żem jeszcze w lekkim szoku i marazmie to zamirkowałem o tym. Tutaj pojawia się pytanie do Was Mirki: - JAK STAĆ/STAWAĆ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM? Jak zmienić kurs i przynajmniej w najmniejszym stopniu zmienić swój /bądź co bądź/ trudny charakter? Jak odbudować się/zyskać w oczach ludzi/znajomych i jak ich "pozyskać"?

W jaki sposób realizujecie się w życiu Mirasy (nie pytam o wypok, mirko i inne tego typu)?


#pytanie #mentalnosc #charakter
  • 10
@Pancernik-Kulowaty_1: reguła jest prosta

masz coś co ci nie odpowiada - to to zmieniasz.

Przykład 1: zawalam terminy, nie można na mnie polegać - od dzisiaj prowadze kalendarz, dotrzymuje słowa

Przykład 2: nie ucze się - od dzisiaj się uczę

Przykład 3: jestem wybuchowy, nie kontroluje emocji - zaczynam nad tym pracować, wyłapuje momenty, kiedy zachowuje się nie tak jak chce i kiedy już je znam to je koryguje tak by
Jak zmienić kurs i przynajmniej w najmniejszym stopniu zmienić swój /bądź co bądź/ trudny charakter?


@Pancernik-Kulowaty_1: dodałbym bo nie zdążyłem - co to za charakter? olewasz wszystkich, jesteś tym #!$%@?ącym najgłośniejszym na całej imprezie typem, czy może tym co go nikt nie lubi bo śmierdzi? ;)

Jak odbudować się/zyskać w oczach ludzi/znajomych i jak ich "pozyskać"?


Normalnie t.j. relacje społeczne się buduje poprzez relacje społeczne. Rób je, jak w simsach, a