Wpis z mikrobloga

Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy sobie spokojnie na #wykoppiknik , gry, rozmowy, jakaś dziewczynka obok bawi się misiem i czasem biega z psem i jak nie patrzyła to jakiś dziwny koleś ukradł jej tego misia. No to mówię 'stary, daj spokój, ona ma 6 lat, zwróć jej to z powrotem" a on żebym lepiej pilnował swojego nosa i mówi do mnie "zęby cię nie świerzbią?". Ja WTF i zanim zdążyłem się zorientować on przywalił mi w twarz, rzucił gdzieś misia i uciekł. W szpitalu powiedzieli, że nic mi nie mogą na to przypisać, tylko mam przykładać zimne i liczyć na to, że zejdzie; "do wesela się zagoi, hjejjhehe". Nieciakawie, liczyłem na to, że dzisiejszy dzień będzie inaczej wyglądał. Pisze teraz, bo dopiero wróciłem do domu, a miałem rozładowaną komórkę. I jak się teraz na uczelni pokażę?

#poznan ##!$%@? #nieogarniam #wykoppiwo
jrider - Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy ...

źródło: comment_av8dDbwTZxv21bcNE4RbwhDfhJ6aVN1U.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Prorok56: teraz tak trochę się boję, bo w poprzednim komentarzu, który usunałeś była emotka, która nie sugerowała wrogich zamiarów i myślałem, że się napijemy razem piwa czy coś w ten deseń

Ale teraz po tym drugim bez emotki tak trochę strachłem.
  • Odpowiedz