Wpis z mikrobloga

Śmiałem się z Was drodzy czołgiści, gdy widziałem pierwsze komentarze z Waszymi rezultatami w "quest'cie" SuperPershing.

Śmiałem się, bo przysiągłem sobie ostatnim razem, że już nigdy więcej nie wezmę udziału w żadnej misji o żaden czołg.

http://www.wykop.pl/wpis/6753296/wot-worldoftanks-misja-zakonczona-nagroda-dodano-c/

Tygodnie mijały, a ja zaglądałem raz na jakiś czas na chwilkę sobie popykać, ale pod żadnym pozorem nie brać się za SPershinga. W święta wykorzystałem x5 na każdym czołgu, lecz wciąż nie miałem spiny jak inni, żeby się za tego Persa zabierać. Straciłem niedawno okazję na weekend ciągłego doświadczenia x2, więc wizja tegoż czołgu w garażu mocno się oddaliła, bo #studbazamotzno.

Ale nie, wczoraj Wargaming zatroszczył się o mnie, żebym nie przegapił takiej okazji xD

W ten oto sposób po 1,5 dnia w bitwach na wielu niechcianych czołgach z nowymi załogami udało mi się wysupłać ładny wynik i przy okazji zgarnąć Persa.

#!$%@?... nie wiem jak oni potrafią manipulować ludźmi, ale robią to naprawdę skutecznie.

PS Nigdy więcej nie biorę się za żadne misje! Nigdy! ... no może jak będzie Type 59 albo KV-5 :P

#wot #worldoftanks
queerlord - Śmiałem się z Was drodzy czołgiści, gdy widziałem pierwsze komentarze z W...

źródło: comment_zZW41h1qIfdMlIBan1wAXInOYaTOeWf0.jpg

Pobierz