Wpis z mikrobloga

@Jezus_z_Galileii: może i to to?

A kość to ostatni paliczek palca wskazującego - raczej blacha się nie zmieści. Nie boli, nie przeszkadza, ale lepiej jakby jednak się zrosło. Kto wie, kiedy w przyszłości się to odezwie.

Dokładny opis RTG: "wieloodłamowe oderwanie drobnego fragmentu guzowatości paznokciowej palca II ręki lewej".
@kamilspl: Jak ja mialem polamana reke to w polowie "terminu" miakem zmieniany gips i przy okazji robione przeswietlenie. Nic sie przez ten czas nie zroslo, szkoda mi bylo bo to wakacje, a ja nic nie pilem i uwazalem na ta reke bardzo. Po tej zmianie gipsu stwierdzilem, ze "#!$%@?" niech sie dzieje co chce. Zaczalem pic alkohol, jexdzic na desce i robic inne rozne rzeczy. Po kolejnym miesiacu stawilem sie w
@kamilspl: Prawdopodobnie będzie potrzebna operacja i możliwe, że zostanie zamontowana stabilizacja zewnętrzna, jeżeli wewnętrzna się nie zmieści. Staw rzekomy nie ma możliwości rozwinięcia się na tak małej powierzchni kostnej, bez obawy. Byłeś z opisem RTG u lekarza? Co powiedział?
@Gunair: Ogólnie to trochę dłuższe coolstory.

Zaczyna się od kuligu i zgniecenia palca, w nocy na SOR, RTG, diagnoza - złamanie. Szyna i do domu, kontrola za 2 tyg. Po 2 tyg, podczas kontroli ortopeda stwierdził "tam nie ma co oglądać, na pewno się nie zrosło, pan przyjdzie za miesiąc". Druga kontrola "tam nie ma co oglądać, na pewno się zrosło, wypisuję zakończono leczenie". Oburzyłem się i wymusiłem RTG, z wielkim