Wpis z mikrobloga

@wykop: Jak dodawać wykopy do ulubionych? Może to głupie pytanie, ale nie mogę znaleźć tej opcji a niestety nie mam czasu na zgłębianie meandrów nowego wykopu ;)
  • 20
  • Odpowiedz
@hahacz: dziwne :/ Ciężko mi teraz zdalnie znaleźć przyczynę - widzę, że listy które Ci dodałem się usunęły a są dwie dodane przez Ciebie. Spróbowałem jeszcze jednej rzeczy - jeśli nowe listy się nie pojawią to możesz dodać je ręcznie a ja zmienie im typy w bazie danych.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Byc moze jeszcze cos nie dziala, bo jak klikne na gwiazde, a pozniej na rozwijalne menu Zmien liste, to tam Obserwowanych nie ma, sa tylko Ulubione i te dwie ktore dodalem.
  • Odpowiedz
@hahacz: bo obserwowane to taki specjalny typ listy, która jest wykorzystywana tylko do przechowywania informacji o ostatnich wizytach w znaleziskach, które obserwujesz - wylistować jej nie możesz.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: W dalszym tez ciagu jedynym sposobem na dodanie nowej listy jest ta strona, ktora wyzej podales, bo jak klikne pod znaleziskiem na dodaj do i +nowa lista to nie da sie w ten sposob dodac nowej listy
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Po kliknieciu na +nowa lista pojawia sie pole do wpisania, wpisuje tam nowa nazwe i po wcisnieciu enter (bo zadnego przycisku do klikniecia mysza nie ma) pojawia sie wyskakujacy napis "Błędny identyfikator listy" i przycisk OK do zatwierdzenia.
  • Odpowiedz