Wpis z mikrobloga

@2bajty: @2bajty: o #!$%@? stary, dałbym ci milion subów gdybym mógł

a przy "live" komentarzu do meczu to odpadłem, gdybym miał taką drukarkę to oglądałbym mecze czy inne warsawshore mimo że nie lubię xD
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: widzialem wpis zapowiadajacy sciecie kuca, ale w dekucingu nic wiecej nie bylo

a co do konta google to zrobilem jakies smierdzace konto kiedys z fake danymi, dalem suby paru prawilnym ludziom jak pan Emil i tyle troche spam na maila na tym koncie leci, ale i tak nie uzywam go
  • Odpowiedz
@pablas: świetny produkt dla początkujących https://www.sparkfun.com/products/12001 arduino + płytka prototypowa + kilka garści kabelków i elementów jest nawet wyświetlacz LCD. Dodatkowo jest świetnie wydana książeczka z przykładowymi projektami. Uczy uruchamiania z poziomu arduino wszystkich elementów w zestawie. Cena może troszkę odstraszać, ale moim zdaniem naprawdę warto. W sumie kupiłem po części ze względu na dzieciaki, ale myśle, że na początek zabawy z elektroniką to świetna sprawa.

A projekt świetny, prosty
  • Odpowiedz
@2bajty: Drukuje wszystko? Mam na myśli ile to ma cache? Nie żeby coś, ale czasem na mikro jest duża fala wpisów. Tu też nasuwa się pytanie, jak odświeżasz wpisy? Najnowszy bierzesz czy wszystkie od ostatniego zapytania api?
  • Odpowiedz
@phervers: na eBayu jest taniej. Jeśli chodzi o polskie sklepy to już w ogóle w większości moduły z czujnikami są takie same jak na eBayu, tylko z trzykrotną przebitką.

A sama drukarka niezła do ściąg :D Nawet wycinać nie trzeba.
  • Odpowiedz