Wpis z mikrobloga

#kart #grykarciane #zabawy

dobra pamietam ze byla taka gra, ale nie pamietam jak sie zwala, bo to juz kilka lat temu gralem, nie wiem moze zlodziej? oczywiscie gra karciana. Pamietam ze tez po przegranej byly kary i jakies karty sie wyciagalo albo cos, ktore oznaczaly dana kare, no i oczywiscie przegrany otrzymywal bedzki :) chyba jakies sledziki i drabinki wsrod kar byly czy cos takiego :D

Ktos moze zapoda zasady i jak w to sie gralo? i jak sie zwalo? :D
  • 7
@okraska: a dobre. Doczytalem kuku bite. No cos podobnego chyba było. Ale myśle ze inaczej sie zwalo i trochę inne zasady. Ale nie jestem pewien. Ładnych pare lat temu ostatni raz w to grałem :(
@okraska:

@okraska: no kuku by nawet pasowało. Ale jak pamietam. Po prostu walilas jak najmocniej umiałas. Tylko ze dana karta zamiast jak tutaj mocy. Miała po prostu w jakimś stylu ma być wykonana kara. Typu śledź. Liść chyba tez był. Etc. Jakaś drabinka pamietam chyba tez xD
@okraska: a możliwe. Chociaż cos jakby przez mgle. Nie wiem czy teraz cos mi sie nie miesza. Wyrzucalo sie karty na środek. Cos jak w makao sie wyrzuca. Czy cos takiego xD ale makao to nie było xD cholera. Sam juz nie wiem czy to było zwykle kuku z modyfikacja kar xD ale dzięki za pomoc. Jakiś punkt zaczepienia jest :)