Wpis z mikrobloga

Uwaga, mam do oddania klucz z Divinie Divinity dla ludzi, którzy nie kupują HB.

Ale nie, nie dam tutaj linku bo znowu znajdzie się jakiś ch... nieuprzejmy człowiek, który nawet nie podziękuje. Więc, krótkie zasady:

1. Jeśli jesteś różowym paskiem twoje szanse rosną o ileś procent

2. Jeśli jesteś niebieskim paskiem twoje szanse rosną o ileś procent

Opisz najfajniejszą według ciebie postać z RPGa, w którego grałoś - może to być postać super-nad-poboczna. Kilka zdań po prostu dlaczego akurat ta postać i jaka to gra. A, no i podaj link do profilu steam cobym wiedział, że nie jesteś kolekcjonerem tylko graczem.

#steam #rozdajosteam #zadarmo #rozowepaskibijo #rpg #divinedivinity
  • 24
  • Odpowiedz
@PanSutek: Super postacią jest Joker z serii Mass Effect, którą właśnie kończę. Ma genialny często czarny humor, twórcy dali mu tak świetne kwestie, że w ME3 po każdej nawet najmniejszej misji najpierw lecę do cockpitu posłuchać czy nie powie czegoś nowego:D Jego 'romans' ze sztuczną inteligencją EDI porusza niesamowite kwestie z pogranicza sci-fi, etyki, filozofii i pewnie wielu innych i mi osobiście dał dużo do myślenia. Profil podeślę na PW
  • Odpowiedz
@PanSutek: W sumie co mi szkodzi. Nie grałem w za dużo RPGów. W sumie można wymienić na palcach: seria Gothic, seria Diablo, Neverwinter night 2 i The Elder Scrolls V : Skyrim. Mój wybór to Deckard Cain czyli poczciwy staruszek. Chyba najbardziej przyjemna postać jaką znam. W Diablo II bardzo miło wspominam godziny chodzenia do niego to po to by zidentyfikował itemy. W Diablo III kocham jego opowiadania. No po
  • Odpowiedz
@xolur: Half Life 2: Episode One nie odpalony. No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie, masz ty w ogóle rozum i godność Gordona Freemana? No ja nie wiem... Ale się kwalifikujesz o ile napiszesz tekst motywacyjny. C:

Ok, będzie losowanie, bo profile macie normalne, teksty motywacyjne też ok (miały sprawdzić, czy w ogóle wiecie coś o erpegach czy tak rzucicie "JA CHCEE"). Jak zrobić losowanie z
  • Odpowiedz
@PanSutek: Moim typem jest Smiling Jack z Vampire The Masquerade: Bloodlines. Żyjący przeszło ponad 500 lat wampir-anarchista, zajmujący się niegdyś fachem pirata jest kwintesencją chaosu i przewrotności w jednej osobie. Świetny voice-acting, połączony z charakterystycznym humorem i językiem, ponadto wyjątkowe spojrzenie na świat go otaczający.


tutaj próbka wyjątkowości Smiling Jacka

a
  • Odpowiedz
@PanSutek: (#) Grę RPG rozumiem nie tylko jako grę, w której lata się z mieczem/kulą ognia i zabija dziwne stwory, ale przede wszystkim jako grę fabularną. Co do samej postaci, to uwielbiam Zimosa z Saints Row The Third/IV. Jego styl oraz głos na autotune mówią same za siebie. To trzeba zobaczyć ^^
xolur - @PanSutek: (#) Grę RPG rozumiem nie tylko jako grę, w której lata się z miecz...
  • Odpowiedz
@PanSutek: Wybór bardzo prost :)

Ochłap . Kiedy pierwszy raz grałem w Fallout 1 zobaczyłem go w Złomowie jakoś oczywiste dla mnie było nakarmienie biednego pieska, który dzięki temu do nas dołącza i biega za nami po całym Post-Nuklearnym uniwersum.

Jeszcze większym zadowoleniem było gdy spotkałem go w falloucie
  • Odpowiedz