Wpis z mikrobloga

@handler: no ,ale odpowiedz sobie tak szczerze...co niby mieli by mówić po takich tekstach? Nie wiem czego wy się spodziewacie. Hasła Korwina trafić mogą tylko do wąskiej grupy "wywrotowców" ,którzy jarają się kloacznym językiem i stylem wypowiedzi prezesa. Problem w tym ,że większość tych osób stać tylko co najwyżej na klik "lubię to" na FB lub oddanie głosu w internetowym pseudo sondażu czy zmianę avatara na logo KNP.

Sam bym był
  • Odpowiedz
@fotexxx: Korwin lata swojej młodości ma już za sobą, więc pewnie dlatego zaczyna być bardziej ufny i daje się manipulować w ustawionych wywiadach jak te z TVN, gdzie babka 1000x powtarza ciągle Hitler, prawa kobiet, gwałty i inne pierdoły. Prawda jest taka, że Korwin mówi odważnie i konkretnie. Co do tych słynnych gwałtów to chodziło o kobiece humorki, gdy nie znaczy tak, ale oczywiście pani redaktor musiała zgrywać głupią #!$%@?ę żeby
  • Odpowiedz
@handler: ty swoje a ja swoje.

Cnotą polityka jest to ,że myśli zanim coś powie. Korwinowi brak tej umiejętności. Kłapie paszczą myśląc ,że robiąc skandal coś wskóra. Tak jak powiedziałem... taki typ polityki trafi do armii gimbazialistów ,która jara się tym ,że Korwin to taki outsajder (grupa ta na szczęście nie ma praw wyborczych) i do garstki ludzi którzy zagłosują na kogokolwiek byle nie na PIS i PO...Jest tez grupa osób
  • Odpowiedz