Wpis z mikrobloga

@le_banana:

Witam jestem Jasiek i mam od dłuższego czasu wielki prblem z karta graficzna a dokłądnie z sterownikiem który się wyłącza i przez to

gry się zwieszają ;/

Znalazłem na Wykopie twój komentarz i z tego co tam napisałeś miałeś ten sam problem ;/ udało Ci się go naprawić?

oto cytat twojej wypowiedzi:

"Ostatnio składałem sobie nowy komputerek, skusiłem się na GeForce 8800 gt ( w stacjonarnym ) , głównie ze względu na możliwości wykorzystania w przyszłości trybu SLI. Niestety, od momentu złożenia komputera mam same z nim problemy, a głównym winowajcą jest sterownik ekranu nv4_disp.dll Szukając rozwiązania na mój problem w internecie, okazało się, że jest on dość dobrze znany. Co ciekawe, nikt nie wie do końca, jak go rozwiązac ( ogólnie chodzi o to, że w pewnym momencie sterownik wyświetlania ekranu wpada w nieskończoną pętlę i wyskakuje niebieski ekran, lub komputer się zawiesza) ten sam błąd pojawia się w kartach nvidii od ok 4-5 lat i do teraz jeszcze tego chyba nie naprawili :] Wykorzystałem niemalże wszystkie możliwości usunięcia tego irytującego błedu, łącznie z aktualizacja biosa. Zostało mi jeszcze zmiana chłodzenia na procku i szczegółowy test pamięci. Jeżeli to nie pomoże, będę zmuszony powrócić do produktów ATI."

Odpisz jak najszybciej z góry dzięki.

Pozdrawiam Jasiek moje gg: 3055690
  • 1
Hej

Sorki, że tak późno, ale dopiero teraz zauważyłem, że ktoś napisałe do mnei wiadomośc na wykopie :)

Za wiele z tą kartą ci nie pomogę. Mój problem rozwiązałem tak, że kartę odsprzedałem mojemu znajomemu i jak się okazało, nie miał on żadnym problemów, które ja miałem wcześniej. Tak więc nie jestem na bieżąco , jeżeli chodzi o sterowniki nvidii. Najwidoczniej wszystko zależy od konfiguracji sprzętowej komputera. W tej chwili mam kartę