Wpis z mikrobloga

#knp #korwin #nowaprawica No dobra, moi drodzy Kowinolodzy i Korwiniści! Zamierzam oddać nieważny głos, bo nie ma nikogo, kto by reprezentował w pełni moje poglądy. Przekonajcie mnie, żebym dla hecy oddał głos na waszego idola. :>
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SeriousGuy: Proste. Jak chcesz, żeby cię państwo w podatkach nie okradało z połowy pensji, to zagłosuj na korwina. Dodaj do tego spadek cen wielu produktów przez obniżenie vatu i usunięcie akcyz.
  • Odpowiedz
@SeriousGuy: ja jestem powaznym statecznym czlowiekiem (hmm. taka mam gebe w prawdziwym zyciu). oddam glos na korwina, w ramach protestu. o niewaznych bedzie cisza nawet jezeli bedzie ich 5 %. o korwinie bedzie glosno jak wejdzie. to moj sprzeciw :) glosuj na #krul . dla Polski. calkiem srsly.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Raczej nie przepadam za TVNem i GW i w większości przypadków im nie ufam, bo są mediami zbyt manipulującymi poglądami. Ten filmik może i pasuje do obecnej młodzieży, ale mi zależy na przyszłości ludzi. Oprócz tego, żaden z Korwinowców jak dotąd nie był w stanie wytłumaczyć mi paru kwestii gospodarczych. Możesz Ty spróbować, ale i tak pewnie ci się nie uda.

@Korwinoid: No nie ma niestety. I
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Oki!

1. Szkolnictwo sprywatyzowane- załóżmy, że mimo wolnego rynku i "volenti non fit iniuria" będą ludzie którym nie uda się wybić, bo konkurencja na rynku będzie spora... Kto i za co będzie uczył ich dzieci? Czy w takim wypadku będą skazane na nieuctwo i pracę fizyczną w przyszłości?

2. Osoby niepełnosprawne niezdatne do pracy- ludzie sparaliżowani, upośledzeni umysłowo w stopniu uniemożliwiającym pracę, choćby najprostszą... Życie na łasce
  • Odpowiedz