Wpis z mikrobloga

Mirki na przyszły sezon na lata szykuje mi się zakup 2x nowych opon letnich do auta

205/55 R16

Chciałbym poznać waszą opinię o markach i modelach opon, jakie są wasze doświadczenia ?

Opinii na oponeo itp itd nawet nie czytam tyle szeptanki jest, a tutaj same prawilne mirki.

To jak?

#samochody #motoryzacja #opony #oponyletnie
  • 9
  • Odpowiedz
@mattcabb: niestety kupiłem kiedyś nówki polskiej marki, bo sporo dobrych opinii słyszałem, i niestety jak robiło się 30 stopni i to na mocnych zakrętach totalnie nei trzymały się drogi, ~250zł za sztukę płaciłem(Uniroyal Rain Expert, ps na deszczu kompletnie nie trzymają)

@brylek: Raczej chciałbym zebrać z każdej półki by w przyszłości gdyby szukał inni mirek miał wszystko na tacy ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Akuku69: Miałem Continental ContiPremiumContact. Fajnie się kleiły, chociaż wydaje mi się że trochę szybko się ścierały. Ale ja miałem używki 4 letnie, może nowe by były bardziej wytrzymałe.
  • Odpowiedz
@Akuku69: Od wisony jeżdżę na Pirelli P4 Cinturato. Bardzo dobre opony ( co wcale nie jest oczywiste co do pirelli ostatnio ), na mokrym super, a na suchym cichutkie. Tyle, że w Twoim rozmiarze będą zajebiście drogie pewnie.. Na Barumie się 2 razy przejechałem, więc tej marki nie polecam. Fulda carat progresoo, to była spoko oponka. Popatrz, może będą w rozsądnej cenie.
  • Odpowiedz