Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że kiedy ma się dziewczynę, to ma się też mnóstwo okazji do lepszego poznania innych dziewczyn. Kiedy się nie ma dziewczyny, mało która chce z nami gadać i w ogóle odnosi się wrażenie że trochę nas unikają. Może tylko mi się wydaje albo jestem wyjątkiem ale kiedy miałem dziewczynę, równocześnie co chwila nadarzała mi się okazja poznać kogoś jeszcze, zagadać, bliżej poznać. Zastanawiałem się dlaczego? Złośliwość natury? Zazdrosne związku dziewczyny? Tak doszedłem do wniosku że to raczej coś w nas, myślałem o braku pewności siebie będąc samemu i może coś w tym jest. Jednak ostatnio będąc pijany na imprezie zaobserwowałem o co tak naprawdę może chodzić. Za bardzo chcemy. Kiedy jesteśmy sami i chcemy kogoś poznać, świadomie czy też nie od razu staramy się o względy danej damy. Wręcz naprzykrzamy się, podlizujemy. Dajemy jej od razu do zrozumienia że się nam podoba i że chcielibyśmy z nią być. Jedna laska się speszy, bo odczuje że zbyt szybko chcemy ją poznać, że nie dajemy wyboru. Genetycznie to my jesteśmy alfa więc inna z kolei zniechęci się samym podejściem, w którym to my wychodzimy na tych słabszych. Najlepiej to widać na znanym przykładzie, kiedy koleś ma wszystko gdzieś, jest trochę chamski a i tak ma wzięcie. Ma ponieważ raz że jest pewny siebie, dwa to on rozdaje karty, trzy laski mają poczucie bezpieczeństwa że nie będzie się im naprzykrzał, że można z nim na ludzie pogadać a jak się spodoba będzie można przejść do dalszych kroków.

#tfwnogf #rozkminy #rozkminyzdupy
  • 10
  • Odpowiedz
@molcin: coś w tym jest i to zdecydowanie bardziej w nas. Masz luz w kontakcie, wręcz wyjebkę. Też to zauważyłem i na bank nie chodzi o zazdrość itp, bo widzę to wśród dziewczyn które dopiero mnie poznały.

Prawdziwa historia Mirasie!
  • Odpowiedz
  • 0
@molcin: Sam tak teraz mam mimo, ze ten zwiazek to absurd i destrukcja.

Po prostu znikaja pewne kompleksy, czujesz sie kims lepszym, pewniejszym siebie. No i nie jestes desperatem o czym tez wspomniales. To przeklada sie na caly wizerunek a dziewczyny to dostrzegaja.
  • Odpowiedz
@molcin: brat mi kiedys opowiadal ze wiecej loszek sie do niego klei liedy wiedza ze jest po slubie. Mowil ze w zyciu takiego brania nie mial jak teraz kiedy nosi obraczke
  • Odpowiedz