Wpis z mikrobloga

@PanCogito: spotkałem się, na 80% #!$%@? przycisk zasilania. Jak chcesz wyjść z tego loga to kilka razy, zanim logo zniknie, kliknij power. Albo idź do serwisu, albo prowizoryczny sposób jeśli masz custom roma to nie prowokować przycisku home, tzn. wzbudzanie przyciskiem home i gaszenie dwukrotnym kliknięciem górnego paska.
@TypowyPolskiFaszysta:

"jeśli masz custom roma to nie prowokować przycisku home, tzn. wzbudzanie przyciskiem home i gaszenie dwukrotnym kliknięciem górnego paska"

Nie rozumiem co znaczy "nie prowokować przycisku home" ? Podczas normalnego użytkowania też go nie używać ?

W romie oficjalnym stock już to nie działa?
@nagiel: No chyba tak. Wszystkie opcje wipe jakie były w tym menu recovery czy jakoś tak zrobiłem. Ale wiem, że jak czytałem w poradnikach to niektórzy mieli więcej opcji dostępnych w tym menu niż ja.
@PanCogito: w sumie to nie jestem pewien czy faktycznie to jest powodem, tak jest w moim przypadku. Mówiąc o customie, miałem na myśli że tylko na customi można ograniczyć używanie "power" przez sposoby które podałem. A zdarza się że wyświetla ci się menu zasilania, to które pojawia się po przytrzmaniu power? Jeśli nie to problem raczej w czym innym.
@TypowyPolskiFaszysta: W sumie to nie wiem, muszę popytać bo właściwie kolega ma problem z telefonem, a ja mu zaproponowałem, że mogę jedynie wgrać nowego roma i powyczyszczać, ale to nie pomogło. Dzisiaj głowy już mu nie będe zawracał ale jutro na pewno zapytam.