Wpis z mikrobloga

1 Assasyna + trylogię Ezio połknąłem dwukrotnie. Była wtórność ale w ogóle jej nie odczuwałem bo gry były w miarę dopracowane fabularnie (no może poza zabiciem tej blond pipki). To co pokazali w 3 otworzyło mi oczy jakie gry robi Ubi. Wszyscy zachwycają się 4 Black Flag a ja tam widzę całkowite przekozaczenie Assasynów (chyba tylko im dronów brakowało). Na hu$$$ wam motion capture z L.A. Noire kochany Ubisofcie jak w dialogach gracz ogląda plecy postaci. Gdzie klimat z AC1 ? Statki ? Może kur$$$ samoloty.

WD na pewno gdy pierwszy raz miało mieć premierę było szmirą niczym AC3 i mam cichą nadzieję że przez ten cały czas pracowali nad czymś więcej niż optymalizacją pod next-geny. Nawalą wtórnych misji i znajdziek z miałką fabułą i dla nich jest ok. Będzie nowa marka i będą ją doić a fabułę przeplotą AC i o ku$@$ jaki plot twist. O filmowości nowego TR czy Uncharted mogą tylko marzyć.

Świat gracza po Dark Souls, fabule w Bioshock Infinite czy indykach jak Papers Please, FTL, DUST nie jest już taki sam.

#oswiadczeniezdupy #gry #assassinscreed
  • 9
  • Odpowiedz