Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Ufam mu. Czytam go i obserwuję od ponad 4 lat i choć nie zawsze się z nim we wszystkim w pełni zgadzam, to zawsze potrafię jakoś przytaknąć temu co, napisał lub powiedział, zrozumieć jego punkt widzenia. Wiesz, nigdy mnie niczym nie #!$%@?ł, a przez 4 lata to niezły wynik. Kiedyś podobnie lubiłam Wiplera, wierzyłam w jego polityczne powołanie (i chyba wciąż w nie nie zwątpiłam) ale dla mnie koleś
  • Odpowiedz
@lucyferia: w dyskusji może klasę ma, choć to za dużo powiedziane chyba, ale samo stanie i blokowanie odbudowy tęczy za klasę już nie uważam :) rozumiem jednak i dobrze, że się tym interesujesz i Twoja opinia nie wywodzi się z powietrza, a faktycznie coś wiesz, choć do mnie akurat nie przemawia ten człowiek.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Oj tam, mi się podobało, że z chłopakami razem siedział do czasu, aż zwinęła ich policja. Jaka inna jedynka z listy do wyborów jest tak pełna poświęcenia i uporu w walce o swoją sprawę? ;D (Poza Korwinem xD)
  • Odpowiedz
@lucyferia: wiesz, byłoby spoko, gdyby Bosak był skłonny do takich poświęceń w imię walki z podatkami albo innymi ważnymi sprawami, a nie w siedzeniu w weekend pod tęczą na świeżym powietrzu, by w mediach było głośno, bo tęcza nie jest problemem w tym kraju i on dobrze o tym wie.
  • Odpowiedz
@SScherzo: A ja myślę, że robi, to co może na razie robić. Walczyć z podatkami skutecznie to będzie mógł ewentualnie jak się dostanie do sejmu, a teraz jest pora m.in. na takie akcje. A RN realnie potrzebuje rozgłosu w mediach, bo nie mają zbyt wiele czasu antenowego, no, teraz, kiedy są ogólnopolskim komitetem wyborczym może mają go trochę więcej. Więc nie chcę tego specjalnie tłumaczyć, ale to jak najbardziej rozumiem.
  • Odpowiedz
@lucyferia: tak, tak, zupełnie jak Korwin...

ostatnio włączyłam w porze wieczorowej TVP 1 i leciało przez bite 40 minut zapętlenie spotu wyborczego Ruchu Narodowego. w sobotę w dodatku. to mało? ;)

ja też rozumiem, bo ma to przekaz to głównie do przeciwników homoseksualistów i samego LGBT, których jest ogrom, więc walka z tęczą nie jest walką tylko o szacunek do pieniędzy podatników. proponuję jednak zostawić ten temat całkowicie i zająć
  • Odpowiedz