Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem lg swift l7 II, i jeszcze nigdy nie byłem aż tak rozczarowany zakupem. Po za tym że już dwa razy był w serwisie, i zaraz znowu będę musiał go odesłać, to android zaczyna robić mi sporo dziwnych niespodzianek. Zamierzam przesiadkę na windows phone. Polecicie coś z wp do 800 zł?

#bojowkawindowsphone #windowsphone #lg #uposledzonyandroid #lgjestdodupy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gacork: dobry ekran, płynność i stabilność, w gry nie gram, najlepiej gorilla glass, i jakaś lepsza bateria chociaż z tym to pewnie będzie ciężko
  • Odpowiedz
Samsung ATIV S-Ładna obudowa ,przycisk home fizyczny,klapka z tyłu może Ci zacząć trzeszczeć,ale to zależy jak będziesz telefon szanował. Parametry jak najabrdziej dobre,gorilla glass 2,ładna głębia kolorów no i akumulator jest nawet mocny ;) a jeśli nie on Ci przypadnie do gustu do Lumia 920 jak Czipsu wspomniał.
  • Odpowiedz
@maciekwu5: daje rade,ale jakbyś jednak zechiał pograć w jakaś gre to te 1gb czasem powinno być. Jeśli Ci Samsung nie przypadł do gustu to pomyśl nad Lumia 920 albo 1320 tak jak chłopaki mówią. W lumii 920 dobry aparat,parametry dobre,gorilla glass jest,dużo apek i dużo funkcji w WP 8 tylko dla nokii jest dostępnych. No tylko ta bateriaw niej moze przeszkadzać-wbudowana i..troche słaba przynajmniej te które mam "w zasięgu wzroku"
  • Odpowiedz