Wpis z mikrobloga

#gzh

robie twoja sypana szarlotke, zobaczymy jak mi wyjdzie. juz jest w piekarniku. ale zamiast tartych jablek uzylem takich w sloiku, co mama w zeszlym roku zrobila. zeszly mi 2 sloiki na zwykla blaszke wiec troche tego bedzie, boje sie jak to sie wszystko polaczy bo jednak nie pusci to chyba tyle soku co takie tarte jablka. i dodalem w srodku jednego banana pokrojonego w plastry i troche cynamonu :P na wierzch zamiast calej kostki masla to pol, zeby troche bardziej dietetyczne bylo :P i cukru zamiast 200g to 120, z racji takiej ze pewnie te jablka w sloikach byly juz slodzone. jak sie upiecze to zrobie zdjęcie. dzięki!

@Hannahalla
  • 9
  • Odpowiedz
@bemo: aha i robilem juz Twoj sernik na zimno ale zamiast dzemu z zurawiny dalem 300g mrozonych malin do masy, wyszedł rowniez przepyszny :) wielkie dzieki
  • Odpowiedz
@bemo: O, jak miło.

Coś ostatnio mało piekę... Przydałoby się coś zrobić i wrzucić autorski przepis, c'nie? ;)

I cieszę się, że modyfikujesz przepisy - o to chodzi, by w kuchni eksperymentować!

  • Odpowiedz
@Hannahalla: aa no jak masz jakies przepisy to czekam z niecierpliwoscia bo narazie zapowiada sie sama pyszotka a dziewczyna jest w siodmym niebie ;p a przepisy zmodyfikowalem bo jablek trzec mi sie nie chcialo a dzemu z zurawiny nie mam, pomyslalem ze zrobie ze swiezymi owocami :P

  • Odpowiedz