Wpis z mikrobloga

Wróciłem z Biedronki.

Nie było tłumów, ale mimo tego, że byłem o 7 (godzina otwarcia) nie byłem pierwszy. Przede mną w sklepie zjawił się jakiś Pan i kupił Tablet MyTab 10 za 499zł (chyba jedyny na stanie).

Były także dwie "babcie", one ścigały się o jakieś kawy, czy cukierki, nie rozumiem bo było tego w bród.

No i ja na końcu grzecznie sobie wszedłem i wykupiłem wszystkie słuchawki (tzn. 3) SHP2700 za 59zł. Także, przepraszam, jakby ktoś chciał kupić a już nie ma. Moja wina.

Ciekawostki:

-Coca Cola 2x1,75l = 5,99zł

-aby dojść do "mojej" Biedronki, muszę przejść obok siedziby Radia Maryja, ciekawe, prawda?

#biedronka #footixwdrodze
  • 7
  • Odpowiedz
@franaa: Dzięki, myślałem, że od brudów - człowiek uczy się cale życie. Przy okazji chciałem sprawdzić w googlu i... http://i.imgur.com/rwTHH.png

@viejra: No za tą cenę się opłacają, nie używałem to nie wiem. Parametry są ok, ja osobiście używam Kossów.

@Logan00: Na prezenty. Handlować tym nie będę, jest taniej niż na allegro, ale przebitka byłaby zbyt słaba. Zresztą po dniu dzisiejszym, ceny spadną.
  • Odpowiedz
@wywlekacz: I pewnie dlatego nie mają w niej alkoholu... Nie dlatego, że tam mieszkałeś, tylko dlatego, że blisko RM. Zresztą w Toruniu to generalnie problem, bo Biedronek z alko jest bardzo mało. To tak na marginesie.
  • Odpowiedz