Wpis z mikrobloga

no nie, robię sobie przerwę od rysowania rzutów, kładów, wchodzę na wykop a tu na samej górze to...

ale rysunek dobrzańskiego i tak lepszy niż wypociny bobera xD
@Andr3v: Ja go parę razy do poduszki czytałem :P ale i tak od roku zabierałem się, żeby go przeczytać

ale póki co na zamiarach się skończyło :D

Swoją drogą co studiujesz? MiBM?

@kociaq: Na filozofie a właściwie to powinno się nazywać historia filozofii, lubiłem chodzić. Grafiki inżynierska? Nie wiem po co to było i czy rzeczywiście rozwinęło moja wyobraźnie przestrzenną. Faktem jest, że po tym przedmiocie nadal są ludzie, którzy
@sn4tch: na szczęście nie mam z boberem, tylko skrypt wypożyczyłem ;)

ale używam i tak dobrzańskiego

ponoć u bobera każdy musi(ał) mieć kupiony i podpisany długopisem (tak by było wiadomo kto go kupił) egzemplarz jego dzieła. ale nawet nie wiem czy bober jeszcze wykłada.

widzę MiBM dość popularna ;)
@szymi: Miałem tą wątpliwą przyjemność mieć na pierwszym roku projekt+wykład z Boberem:) Jakoś się udało, ale #!$%@?ł mi rysunki nawet jak były dobrze, dla zasady. Co ciekawe Bober ciągle wykłada, pomimo tego że jego samochód kilkukrotnie poddawany był inżynierskim eksperymentom. Został zwymiarowany(dosłownie) gwoździem i poddany przenikaniu brył za pomocą cegły:D Z tym podpisanym egzemplarzem to mit, nikt kogo znam nie miał skryptu w formie papierowej.
@5th: Porzuciłem EiT na Wierzy Magów ;) Teraz jadę ZiP na IMiM, bo mają filię 20min drogi ode mnie i pracuję. Na chwilę obecną niestety czuję się jakbym cofał się w rozwoju...
@szymi: Ludzie wiedzą co jest dobre ;). Chociaż kurde jak się nas tyle namnożyło później może być problem z robotą no ale zawsze jest Reich :D. Swoją drogą wcześnie macie grafikę. Ja dopiero na 2 semestrze maiłem a poznałem Dobrzańskiego na zapisie konstrukcji w czasie 3 semestru.

A jak jesteśmy przy Dobrzanie(tym razem innym) to do poduszki polecam "Podstawy nauki o materiałach i metaloznastwo" bite 1400 stron :D a lektura porywająca
@Andr3v: Tak, tylko że u nas specjalizacja zaczyna się na ostatnim VII semestrze. Chociaż to pewnie specyfika naszego wydziału bo znajomi studiujący na innych wydziałach mają tak jak Ty specjalizacje już na 3 roku.