Wpis z mikrobloga

@Ryu: ale to już Twoja wina.:P

@odrealniony: no wieeem, ale jakoś administracja nie śpieszy się z zorganizowaniem tego. miało być pod koniec wakacji? i co? i dupa.

@kamdz: :) ja nawet jakbym wiedziała to i tak bym nie poszła.;P ah ten brak amortyzacji mózgu..;D
@Hagen: IMO powinni właśnie zorganizować coś takiego dużego. a teraz w warszawie imo to nie wyjdzie, bo wszędzie widzę jakieś ogłoszenia o miniparty, więc pewnie już nikomu nie będzie się chciało przyjeżdżać.
@biuna: Mi to by się nawet i chciało jechać, tylko ze u mnie jest z kasiorą problem. Jak bym się tak wybrał na Mini Party, to kasy by nie starczyło na ewentualny Oficjal. Dlatego wszelkie deklaracje związane ze swoim udziałem, w jakikolwiek spotkaniu będę wstrzymywał aż do oficjalnego komunikatu adminów w sprawie tego Wykop Party w Warszawie.
@biuna: No jakieś tam wieści krążyły że na przełomie października/listopada ma być już coś wiadomo. Poczekamy - zobaczymy, a jeśli do tego czasu nie będzie żadnego info, to nie będę się już wstrzymywał od brania udziału w takich lokalnych spotkaniach. Nie będę przeca tej kasy trzymał w nieskończoność ;)
@biuna: No to czekamy :) A jestem też ciekaw co to jutro będzie w tym Newsweeku - "Efekt Wykopu" autor. Przemysław Pająk. W dziale Biznes ten artykuł ma być, wiec raczej będzie skupiony na jednym temacie.