Wpis z mikrobloga

Zawsze jak przysłowiowy janusz, płaciłem wszystkie rachunki na poczcie, wszystkie przelewy itp.. Jakoś nie ufałem tym internetom, ale teraz postanowiłem to zmienić i zacząć normalnie płacić przez internet wszystko, i tu pojawia się moja niewiedza, otóż, mam konto w ING, robienie przelewów wydaję się łatwe, ale rodzi moje wątpliwości, a mianowicie, skąd np. w gazowni będą wiedzieć że to mój przelew i spłata mojego rachunku? Bo nie widzę tu żadnego pola by jakoś się "przedstawić" i podać swoje dane... Czy to może jest tak, że każdy ma swoje indywidualne konto na które płaci rachunki za gaz,prąd?....

#pomocpotrzebna #panieinternety
  • 20
sam bank Cię przedstawi :P jak wychodzi przelew, to podają Twoje dane :) dwa że w tytule z reguły podajesz numer faktury, numer klienta, bądź ktr :)


@powro91: a jak zapłacisz z konta kogo innego to niby co ?
@wykopkami: Ja tym bardziej nie rozumiem ludzi mówiących

nie płacę przelewów przez internet, bo to niebezpieczne


...za to dramatycznie bezpieczniejsze jest odwiedzanie pani krystynki w punkcie PKO i noszenie w kieszeni kilkuset złotych a potem pilnowanie tych kwitków. Nie krytykuję tu @Hejtel bo może to starszy człowiek, który może być po prostu przyzwyczajony.