Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi proszę czy ten zestaw nadaje się na strój biznesowy (dress code - business suit), bo sam mam problem ze zmysłem estetyki.

Zawsze do roboty chodziłem w jeansach i koszuli, a tu i każą założyć garnitur bo jakieś ważne posły i ambasadory będą.

Nie zwracajcie proszę uwagi na nieuprasowaną koszulę, #!$%@? zawiązany krawat i jakość zdjęć - musiałem robić suszarką Benq.

http://imgur.com/I65ol9B

http://imgur.com/cjicD0U

#modameska
tentamten - Mirki powiedzcie mi proszę czy ten zestaw nadaje się na strój biznesowy (...

źródło: comment_jE99vB7m1JWeZZc3MaDZfjS0qxyGOnz7.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@tentamten: nie wiem czemu, ale nijak mi koszula ciemniejsza sporo od marynarki nie pasuje, ale że tak powiem, to tylko moje skromne zdanie. Moim zdaniem do ciemnej marynarki jasna koszula i ciemny krawat.
  • Odpowiedz
@tentamten: za dużo trochę #!$%@? wg mnie. Poza tym ciemna koszula = wieczór. Załóż jaśniejszą koszulę i ciemniejszy, nielśniący krawat. Będzie lepiej fitować
  • Odpowiedz
@tentamten: Dla mnie to taka dyskotekowa moda a la Majdan. Polecam coś klasycznego, czyli biała koszula + krawat, to zawsze jest eleganckie i modne oraz proste. Poczytaj trochę na Szarmant.pl koleś który tam pisze daje ciekawe porady.
  • Odpowiedz
  • 0
@tentamten: marynarka dobra. Koszule wywal przez okno, a krawaty zostaw na wesele. Koszule jaśniejsza jakaś załóż. Możesz jakiś lekki kolorek. Krawat pod koszule dobierz
  • Odpowiedz
@Peleryna: Nie, nie będę. Nic specjalnego, będę brał udział w seminarium politycznym, w którym będą uczestniczyć wcześniej wspomniani oraz lobbyści z różnych dziedzin. Pomijając już sam przedmiot spotkania mam zamiar obserwować relacje pomiędzy niektórymi ludźmi. Zobaczymy, co mają do powiedzenia i zaoferowania i czy utwierdzą mnie w moich przekonaniach na temat establishmentu.
  • Odpowiedz
@tentamten: A wtrącę jeszcze swoje trzy grosze... Jak dla mnie sprawa jest prosta: biała koszula i nic innego. Na spotkania z oficjelami tylko taka. Do tego najlepszy będzie jednolicie granatowy albo czarny krawat, dobrze też jeśli będzie miał widoczną fakturę. Do tego czarny pasek i buty, biała poszetka złożona w kwadrat i prawdopodobnie będziesz wyglądał najlepiej spośród zgromadzonych.
  • Odpowiedz