Wpis z mikrobloga

@pneumokok: Dla Twojej wiadomości nie są to jedynie kursy 1.05 i 1% profity. Na wakacje nie mając pracy zagłębiłem w temat surebetów i zarobiłem w ok 3 tyg 2400-2600zł a później zlimitowali mnie i odpuściłem sobie na pewien czas. Teraz chcę spróbować ponownie swoich sił
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: wtedy grałem tak, aby suma postawionych pieniędzy u bukmacherów wynosiła ok 500zł(w jednym surebecie). Miałem z tego zysk od 20zł w górę. Miałem ogólny budżet ok 3000 zł. Udało mi się go prawie podwoić.

@pneumokok: Nakład pracy był taki aż u danego bukmachera nie wydam pieniędzy. Siedziałem sobie na necie i co jakis czas sprawdzałem czy są surebety. Niekiedy w niecałe 2 godziny zrobiłem dzienna normę i
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: Jeżeli chcesz coś ugrać i znaleźć dobre kursy to czekając aż się pojawią może minąć troche czasu. Ja osobiscie 2 razy sie przejechałem przewalając ok 200zł i 100zł. Można powiedziec niewiele w przeliczeniu tego co ugrałem. Mnie to strasznie wkręciło i nawet bałem się aby nie zawalić poprawki z fizy na studiach, bo co raz przy nauce zaglądałem czy jest jakiś ciekawy surebet :D
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: Chciałem nauczyc też grac mojego kolege, który nie jest głupim gościem i zawsze mu doradzałem w wolnej chwili. Jednak od razu trafił na jakąś wtopę bo troche połasił sie na wysoki % zysku. Moim zdaniem bezpieczny poziom zysku to do 5%
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: Najważniejsze są wlaśnie regulaminy u bukmacherów :D Ja bez przeczytania nigdy nie robiłem konta. Jeżeli chce się grać w surebety to priorytetem jest przejrzenie kluczowych wątków dla danego buka odnośnie bonusów i ew co sie dzieje gdy jest przykładowo krecz w tenisie itp :)
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Teraz nigdzie nie gram, dlatego sam zadałem to pytanie, bo rynek bukmacherów się zmienia. Ale jeżeli chodzi o tych topowych to właśnie Pinnacle Sbobet, Williamhill(bdb bukmacher), czytalem coś o Canbecie ostatnio, że są dobre kursy.

Ogólnie grałem wtedy również na Unibecie, expekcie, oczywiście Bet365, bo tam całe mnóstwo surebetów, Sportingbecie, Bet at home, miałem również konto na Betfair, ale to bukmacher, którego trzeba dobrze ogarnąć zanim wpłaci się pieniądze
  • Odpowiedz
@Manche96: No ja wiele razy chciałem się za to zabrać ale miałem pewne wątpliwości i jestem ciekaw jak to w praktyce wygląd. Np wydaje mi się że ciągle trzeba przelewać kasę między bukami, bo jeżeli 2 surbety wejdą akurat na korzyść jednego to trzeba wypłacać, a pinnacle jedna darmowa w miesiącu. No i czy szukać samemu czy wyszukiwarką. Tak czy inaczej moje pierwsze podejście skończyło się na -300 zeta XD
  • Odpowiedz
@AdrianV91: ja mając budżet 3000zł wpłacałem na pinnacle zawsze max 300zł jeżeli potrzebowałem tam zagrać. lepiej wpłacić 300zł niż od razu 1000zł, a pożniej cały czas wypłacać. Na tyle mi to się bilansowało za każdym razem że nie musiałem awaryjnie wypłacać z Pinnacle i nie byłem na tym stratny. Oczywiście też wykonywałem sporo wpłat i wypłat z różnych buków, ale ograniczałem sie z tym do minimum. Ogolnie lepiej jest wpłacać
  • Odpowiedz
@Manche96: Dzięki za odpowiedź. Miałbym jeszcze korzystając z okazji kilka pytań. Ile mniej więcej dziennie grałeś takich surków? 2-drogowe czy 3 drogowe? Profit liczyłeś 50-50 czy po stronie faworyta? Szukałeś "ręcznie" ? Jaka dyscyplina bo czytałem że na live koszu można zarobić ;D

Kurcze może się tym zajmę - jakbym 500 zł zarobił na miecha to bym się cieszył.
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Dziennie +/- 6-8. Starałem się wybierać tylko 2-drogowe(wiadomo, mniejsze ryzyko wtopy przy zmianach kursów oraz mniejsze ryzyko zlimitowania). Rozumiem ze chodziło ci o stawki u różnych bukmacherów w proporcjach 50/50? Zależało to od tego ile mam u danego buka pieniędzy, a jak są pieniądze to dowolnie z lekkim naciskiem na te równe kursy po obu stronach. Szukałem przez www.surebet.com, bo ręcznie zarabiałbym marne grosze i traciłbym dużo czasu. Ogólnie
  • Odpowiedz
@Manche96: No jak tak dobrze szło to po co się studiami zajmować ;D Z profitem mi chodziło o to żeby dla przykładu surebet 1,55 - 3,1 - tak dobrać stawki aby zamiast zarobić 3% bez względu na wynik, zarobić 6% na 1,55 a mieć zwrot na 3,1.

Jeszcze mnie tylko jedno boli, ale to już ostatnia sprawa - różne waluty - jak to liczyć? Stały przelicznik czy codziennie uwzględniać zmianę
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Gdybym nie dostał limitu na kluczowym buku jakim jest bet365 pewnie studia by mi nie były do niczego potrzebne hehe a grałem głownie tak aby tu i tu mieć profit podobny. Nie raz zdarzało się, że padał dziwny wynik więc starałem sie aby w ogole coś wpadło niż postawić grubą kasę i nie mieć nawet złotówki :)
  • Odpowiedz