Wpis z mikrobloga

"Gdyż widzę, iż podejście do nauki, do życia wielu młodych ludzi jest skrajnie nielogiczne." Już napisałem co o tym myślę. Popatrz na siebie (swoje otoczenie). W twoim roczniku każdy miał pomysł na życie? Każdy zdawał z piątkami do następnej klasy?


@MaKor: Ja miałem przez całe życie średnią ~3.5. Trzeba rozróżniać umiejętności przystosowawcze, od kujoństwa ;)

Twoim celem jest skończyć szkołę średnią i zdać na tyle dobrze maturę, żeby się dostać na
traty z nieprzeczytania Potopu, nawet wliczając tą maturę, są mniejsze, niż straty jakie miałbym czytając go


@KtosMiZajalNickElas: (#) tak możesz powiedzieć o większości rzeczy, których uczą w szkole. Jednak utrzymujmy jakieś standardy, by móc nazwać człowieka wykształconym.
@XsomX: głupie gadanie? wyjaśniłam, dlaczego wam się podoba Potop xD Przykład głupiego gadania - posłuchaj sobie na yt, co krul odpowiada na pytania z liveczata z bodajże 21.04, aż żal słuchać, jeśli w ogóle coś zrozumiesz...
@GregPelka: Czytam przynajmniej 2 książki tygodniowo od lat, Potopu bym kijem nie ruszył. Po co być masochistą? Lista lektur szkolnych jest idiotyczna i od stu lat przeterminowana, zabija chęć czytania w młodych ludziach. Cały okres edukacji czytałem tylko te lektury które mi się podobały, mature z polskiego zdałem prawie na maksa na podstawie samego fragmentu, w życiu ogólnie źle na tym nie wyszedłem.