Wpis z mikrobloga

Trochę odpuściłem w ostatnie dni #topbuk i #typdnia, ale wiecie jak jest... Nawał pracy, matura. Ale już spieszę z dzisiejszym typem, jedziemy do Bydgoszczy, dumnego zdobywcy Pucharu Polski (śmieszy mnie ranga tego pucharu i próbowanie z niego zrobić jakiegoś Pucharu Króla :D ). Stawiam oczywiście na Lecha! Goście nie mogą pozwolić sobie nawet na minimalną stratę punktów, ponieważ grozi to stratą kontaktu z Legią. Lech w ostatnich 5 meczach zdobył 12 punktów, strzelił 14 bramek (prawie 3 na mecz!), stracił ich tylko 3. Analogicznie Zawisza - zgarnął 6 oczek, strzelił tylko 2 bramki i stracił 8. Co ciekawe, z 3 ostatnio przegranych mecz, aż 2 zakończyły się handicapem -2. W przypadku Lecha - z wygranych 4 aż 3 z takim zapasem (lub wyższym, wszystko o zwycięstwa ostatnie). W Lechu do grona znanych już od wielu miesięcy kontuzjowanych dołączył Teodorczyk. Mógłby zagrać, ale nie chcą ryzykować pogłębienia kontuzji. Tak więc widać stosunek Kolejorza do przeciwnika. W Zawiszy zabraknie kilku graczy (Pawła Abbotta, Herolda Goulona, Michała Masłowskiego, Pawła Strąka i Bernardo Vasconcelosa), dodatkowo nie wiadomo co ze zdrowiem (i wydolnością) tych, którzy grali PP.

Zawisza osiągnął zakładany cel: Puchar Polski, awans do pucharów i pierwsza 8. Drygas zresztą o tym mówił. Ponoć chłopaki trochę zabalowali po tym sukcesie. Do tego dochodzi też spore zmęczenie i psychiczne i fizyczne (grali 3 dni temu 120 minut!). Jak dla mnie to chłopaki podejdą do tego spotkania na sporym luzie, bez większych ambicji.

Przewidywane składy:

WKS Zawisza: Kaczmarek – Lewczuk, Nawotczyński, Micael, Ziajka – Hermes, Dudek – Wójcicki, Drygas, Petasz – Gevorgyan.

KKS Lech: Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Kędziora – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski – Kownacki.

normal bet: 2 @1.51 (słabo, polecam singiel z valuebetem którymś)

value bet: Lech EH -2 @5.80 (ja to zagralem za 50zł :D), Lech AH -1.5 (coś koło @2.2), Lech AH -2.5 (coś koło @6.00), Lech win to zero @2.35

#topbuk ----- nowy tag do moich typów, przemyśleń o bukmacherce i egzystencjalizmie człowieka :D

Ciekawostka: Drygas to kibic i wychowanek Lecha, Kaczmarek to fanatyk :) Tak więc heheszki #bukmacherka
  • 26