Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz: Może wzięło się to stąd, że masa kobiet i mężczyzn zaczęła przesadzać z solarium? Naturalna opalenizna wygląda dobrze, ale pomarańczowa skóra w środku zimy już nie. Porcelanowa cera wygląda dobrze zawsze, niezależnie od pory roku.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: kiedyś bladość była "tredni". Według mnie to zależy od cery, niektóre dziewczyny mają piękną wręcz porcelanową cerę i są śliczne, ale niektóre lepiej wyglądają z lekką opalenizną. Za to pełna solarka wygląda okropnie zawsze. A co do facetów hmm, chyba jednak lepiej wyglądają z lekką opalenizną. ;)
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: Zależy od karnacji i pory roku. W lecie, przy dobrej pogodzie, z lekkimi ubraniami naturalna opalenizna wygląda dobrze. Co innego panna po solarze w zimie. Albo jakiś zjarany dżindżer bez duszy. :P Wszystko jest dla ludzi, ze wszystkim trzeba mieć umiar. Gdy 3 miesiące wakacji spędzałem nad wodą, to co miałem zrobić? Ciapkać się co chwilę blokerem? No chyba nie.
S.....a - @dzikiwonsz: Zależy od karnacji i pory roku. W lecie, przy dobrej pogodzie,...
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: ja jestem blady jak mąka bo moja skóra pali się na Słońcu a nie opala. #!$%@? to wygląda i mi się nie podoba ;/ Tak samo blade kobiety ni cholery nie wpadają w moje oko.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: Kiedyś blada cera była trendi i oznaczała żeś szlachcic nie robisz w polu dzień cały i nie jesteś ogorzały. Dopiero niedawno zrobiło się odwrotnie, teraz to oznaka, że jesteś dorobiony i stać cię, często jeździsz do ciepłych krajów.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: nikt nie każe Ci się trzaskać na mahoń teraz. ;) Ale siłą rzeczy jak się wychodzi z domu to się trochę słońca złapie (kobiety mogą sobie pomóc makijażem, ale mężczyźni już nie bardzo).
  • Odpowiedz