Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do graczy #csgo . Pewnie dziwną:

Wyjaśnijcie mi #!$%@? mać jak to działa. Pół życia grałem w CS 1.6 i oczywiście spodziewałem się że będzie całkowicie inaczej, ale tutaj to ja nie wiem co się dzieje. Grałem w różne strzelanki po drodze a tylko w tej mogę komuś ładować w plecy przez pół godziny i gówno zrobić. No nie rozumiem. Jakbym miał pistolet na wodę jako jedyny.

Wyczytałem już, że tutaj nie ma już tak fajnie z "fullauto", że wystrzelam wszystko praktycznie w jedno miejsce, jak w starym CS,ale jak ktoś stoi 5 metrów ode mnie to nie wiem dlaczego ja go nie zabijam waląc mu cały magazynek w głowę/plecy. To zrobili już taki "rozrzut" że nie wiem... do tyłu te moje kule latają?

PS Sprzęt i net dobry jak coś.
  • 34
@oner: mam to samo. do tej pory nie wiem jak to dziala. moze jaka konfiguracja celownika inna by sie przypadało czy coś. Laduj 20 naboi w typa i nic a on ci strzeli raz (nie w głowe) i pół hp #!$%@? (°°
@oner: No ale właśnie nawet z bliska nie działa. Brakuje tylko żebym dosłownie w dupę komuś lufę wsadził i wraz ciężko zabić :)
@diarrhoea: Jak dla mnie tu są postacie-duchy (w sensie, że się nie da zabić). Zrozumiałbym, gdybym miał jakiś gówniany internet, ale ogólnie pingi po 15ms
@diarrhoea: Ale to już pisałem, że obczaiłem że jest w ogóle podobno jakiś losowy, jak jeszcze gra mi się ściągała. No ale jak ładuję komuś w plecy i nie pada to mnie dziwi. A może to ja się zestarzałem :P
Chociaż teoretycznie każda powinna być użyteczna. Nawet w 1.6 z kumplami robiliśmy sobie żarty z innych graczy rozwalając cały przeciwny team z "bezużytecznych broni" + flashe, smoke itd.
@diarrhoea: btw. Już w 1.6 smoke działały. Może nie aż tak jak tutaj ale spokojnie działały i były użyteczne. w 1.3 - 1.5 to było gówno ale wiadomo, inny sprzęt, inne czasy.