Wpis z mikrobloga

@mowie_co_mysle: ?? ale tu chodzi o to, żeby cukru nie jeść, a nie żeby nie jeść wcale, zresztą już w wielu miejscach opisywałam swoje problemy i pisałam dlaczego akurat cukier :P btw. po odstawieniu cukru schudłam już ok. 3.5 kilo, a nie udało mi się tyle schudnąć nawet jak ćwiczyłam na siłowni i byłam na diecie w sanatorium
  • Odpowiedz
@Emkacf: gdzie jest ten wpis w którym to opisywałaś?

pamiętam, że raz pytałem i powiedziałaś, że nie zwracasz uwagi na cukier w produktach więc jak to jest? moim zdaniem bez sensu, lepiej radykalnie zmienić dietę jeśli chcesz prawdziwych efektów a nie tak wybiórczo
  • Odpowiedz
@mowie_co_mysle: zwracam uwagę ale nie na tyle, żeby liczyć każdy gram cukru, nie jadam jogurtów itp. ale też z kolei nie jestem na tyle wybredna, żeby np, nie zjeść sałatki bo był wykorzystany groszek konserwowy

Chodziłam do dietetyka, jestem pod kontrolą endokrynologa i obecnie oczekuję na wizytę u diabetologa, mam rozwalone hormony i problem leży gdzieś głębiej ale jeszcze nie do końca wiadomo gdzie
  • Odpowiedz
@Emkacf: a gdybyś nie robiła żadnych wyjątków i przerzuciła się dajmy na to na same surowe warzywa i owoce? ja tak zrobiłem i schudłem ~20kg nawet nie wiem kiedy. lepiej się czuję, nie przegrzewam się i jest nieźle choć czuję, że mogłoby być lepiej bo właśnie podejrzewam, że też mam coś nie tak z hormonami
  • Odpowiedz
@mowie_co_mysle: Rozmawiałam z lekarzem o diecie warzywno owocowej, bo miałąm nawet ochotę jechać na turnus rehabilitacyjny z taką dietą (bo dopłacają do niego z pfronu) ale lekarka stwierdzila ze poki nie pojde do diabetologa i nie bede miala zgody endokrynologa po dokladnych badaniach hormonow to nie ma mowy, żebym na taką dietę szła, bo mogę sobie coś bardziej popieprzyć
  • Odpowiedz