Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy dowiadujesz się, że wokalistka The Agonist, Alissa White-Gluz, zastąpiła Angelę Gossow w zespole Arch Enemy 0_O

Wokalistką The Agonist natomiast jest teraz Vicky Psarakis, nic mi to nazwisko nie mówi.

Alissa podobno już nagrała wokale na nowy album Arch Enemy, data wydania - 10 czerwca. No ciekawe ^^

#metal #kucmuza #chybaslowpoke
Pobierz niedzwiedzica - To uczucie, kiedy dowiadujesz się, że wokalistka The Agonist, Alissa ...
źródło: comment_vHgLhDmZjNpISi2S9TcCn4tKSzhpffap.jpg
  • 13
@MichalxD: A bo ona moim zdaniem daje radę, tylko mnie ta informacja mocno zaskoczyła, kto by się takich roszad spodziewał :) Ciekawe jak płytka wypadnie, bo jednak ona a Angela to troszku inne bajki, ale słucham właśnie tego kawałka i kurde, dobrze jest (:
@niedzwiedzica: Ano slowpoke i to mocno :). Laseczka jest przekozacka, uwielbiam ją pod każdym względem. Szkoda tylko, że już raczej nie nagra nic czystym śpiewem, Amott kiedyś w wywiadzie wspominał, że to nie ma sensu i że zamysł zespołu jest zupełnie sprzeczny. Nie mogę się doczekać kiedy usłyszę jak jej wychodzą utwory napisane jeszcze gdy w zespole był Johaan :D.
@niedzwiedzica: przy okazji nie wiem czy zwróciłas uwagę, ale to nie jedyna zmiana personalna w ostatnim czasie. Chris Amott opuścił zespół braciszka po raz drugi i teraz rolę drugiego gitarzysty pełni Nick Cordle z Arsis. Tez ciekawy facet z dobrym warsztatem.