Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór ;) mam problem ponieważ nie mam innych opcji w sterowniku poza tymi ze screena.

Potrzebuje opcji skalowania obrazu, ponieważ gram w #csgo i chciałem ustawić rozdziałkę 1024x768, a wtedy mam po dwóch stronach czarne pasy zamiast ładnie rozciągnięty obraz tak jak to powinno być.

Windows 8.1 (czy już nawet 8.2 #!$%@? wie) 64bit. Co wydaje mi się, że jest problemem ponieważ te opcje znajdowały się kiedyś na starych sterach i windows 7. Ktoś ma jakieś rozwiązanie? Może jakiś program, który wymusi skalowanie obrazu?

#komputery #software #sterowniki #pytanie #windows #windows8 #windows81 #wincejtagow

m.....1 - Dobry wieczór ;) mam problem ponieważ nie mam innych opcji w sterowniku poz...

źródło: comment_Fal78WTRsBkzt7Ib6GR0jYjEnw1x2grh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
dwóch stronach czarne pasy zamiast ładnie rozciągnięty obraz tak jak to powinno być.


@magik111: powinno być tak, jak jest, jak chcesz rozciągnięty obraz to masz ustawienia grafiki 16:9 albo 16:10
  • Odpowiedz
@Singularity00: wgrywałem różne, polecane przez producenta ze strony, nawet z płyty producenta laptopa (acer aspire 5750g), najnowsze, i teraz te co mam (beta).

@Al_Bundy: Ale nie mam gdzie tego ustawić, chce mieć rozdziałkę 1024x768 ze względów grywalności. W wielu starszych grach masz tylko rozdziałki 4:3, przy których ja mam teraz czarne pasy. Powinno się rozciągać ładnie. Nawet na XP nie miałem takiego problemu...
  • Odpowiedz
@magik111: masz, inna rozdzielczość -16:9 :D

a tak poważnie - u mnie też nie ma wyboru, ale u mnie monitor ma opcję rozciągnięcia jeśli coś jest 'za małe', mogę się przełączać między original ratio a 16:9 wymuszone itd
  • Odpowiedz
@Al_Bundy: no w laptopie ciężko o opcje rozciągnięcia w ekranie :) no nic widzę, że to dość mało popularny problem. Mam piwo, jutro nie muszę rano wstawać to siadam i może sam do tego dojdę :D
  • Odpowiedz
@magik111: A poszukaj może tego w ustawieniach Intel HD, ja tak mam że mimo iż w grach używam gt750m to i tak ustawienia np. od digital vibrance muszę zmieniać w karcie intela, i tak samo nie mam żadnych opcji więcej tak jak ty w panelu nvidia.
  • Odpowiedz