Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza sesja zakończona, łącznie +25$ (10$ z bonusu) grałem tylko NL10 i godzinkę NL5 ale tam o dziko ciągle plecy miałem więc przesiadłem się na NL10 gdzie idzie mi nieco lepiej sam nie wiem czemu.

Miałem dwie spore wtopy dziś

Flush z A na ręce, gość złapał na riverze fulla co kosztowało mnie koło 20$

Full House z KT na ręce na board spadło KTJ, turn K i river jakiś śmieć, poszły all-iny koło 20$ w stacku a gośc mi pokazuje KJ xD

Teraz odpaliłem na pół godzinki 2x zoom'a i jak tylko ubiłem 18$ to odrazu wyłączyłem bo wiem czym mogło by się to skończyć. Jakoś nie mogę się zmusić do tych SNG (chyba dlatego, że zaczeło żreć - ciekawe jak długo na cash) wczoraj w nocy pograłem 2 godzinki turbo45 za 0.50 to wbiłem 16$, zauważyłem, że na pokerstars w nocy zawsze coś ugram a w dzień w godzinach 12-20 jest padaczka.

BR na chwile obecną 220$.

#poker #lanzauczysiegrac
  • 6
@Lanza: Zazdroszcze bardzo ladnego wyniku. Pozdrawiam serdecznie. Ja do SNG nie moge sie przekonac przez tempo rozgrywki - dwie godziny, zeby ugrac cztery dolary ewentualnie to jednak troche nuda. Moze na wyzszych stawkach jest fajniej ale poki co - nie.
Teraz odpaliłem na pół godzinki 2x zoom'a i jak tylko ubiłem 18$ to odrazu wyłączyłem bo wiem czym mogło by się to skończyć.


@Lanza: NIe rozumiem, jak chcesz wygrywać w pokerze jak boisz się grać?
@Lanza: niedlugo storbisz grajac NL10. powróć do tego co grales wczesniej. wiem co mowie - jestem profesorem torbingu. mialem podobne nastawienie jak Ty. nie odpalaj juz wiecej NL10 jezeli nie chcesz torebki.