Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: Człowiek i tak sam zrozumie istotę własnej wiary w życiu dorosłym. Poznanie wiodącej religii pozwala człowiekowi później zrozumieć, że wszystkich 2000 bogów ma ze sobą coś wspólnego i tak naprawdę wszystkie religie sprowadzają się do tego samego.

Myślałem, że jestem jedynym człowiekiem na tej wyspie, który nie ma auta:) Bez własnych czterech kółek, to jest jednak pain in the arse, jak to mawiają tubylcy, nieprawdaż?
@kaef: właśnie o to mi chodzi, dorośnie to sama wybierze w co będzie wierzyć ale religia nie powinna być częścią edukacji, to wymysł sprzed lat który nie powinien teraz w ogóle istnieć.

Nie mam auta ale szkołę dla dzieci i pracę mam w promieniu 2km a sklep 2 metry pod stopami więc auto będzie (żona robi właśnie prawko) ale nie ma pośpiechu, no rush ;)
@msq: w klasie mojej córki potrafią dziecko wyśmiac za buty, rozmowa z dzieckiem lub nauczycielem nic nie da, wiem bo bylem świadkiem takich sytuacji wiele lat w polskich szkołach
Poczytaj trochę o historii i skąd to się wzięło.


@msq: co mnie obchodzi skąd to się wzięło.. jest 21 wiek. Wystarczy, że ogólny poziom nauczania jest mega niski, nie potrzeba mu dodatkowo religijnego bełkotu w nadmiarze.

Nauka i religia nie powinna być łączona.

zajebiście, a czemu nie religijnej ?


@MekaS: jak wyżej.
co mnie obchodzi skąd to się wzięło.


@rzet: Do chorego na cukrzycę też tak mówisz jak ma problemy z mówieniem czy poruszaniem się?

Ten kraj przez osiemset lat był ostro rżniety w dupę przez brytoli a przez ostatnie bodajże dwieście przez czarną dżumę (trochę na zakładkę z brytolami).

Spójrz na dumny kraj z którego wyjechałeś. Wyobrażasz sobie sejmową komisję badająca przestępstwa zakonów i księży na dzieciach przez ostatnie sto lat? Wyobrażasz
Ten kraj przez osiemset lat był ostro rżniety w dupę przez brytoli a przez ostatnie bodajże dwieście przez czarną dżumę (trochę na zakładkę z brytolami).


@msq: to prawie jak #siemkastronk

Ludzie chcą większej ilości niereligijnych szkół, mimo tego baraki są dalej w większości pod kontrolą różnych sekt.

ee tam. mam coś lepszego - http://www.irishtimes.com/news/crime-and-law/mcateer-and-whelan-spared-jail-in-anglo-case-1.1777520

Jak zwykle nie ma winnych, pieniędzy też nie ma.

#szkodagadac
@rzet: Może stąd ma cię to obchodzić że jesteś tam gościem i masz się asymilować a nie rżnąć wielkiego pana pańszczyźnianego? Jak będziesz u siebie w kraju to sobie możesz cwaniakować lecz dopóki jesteś tam, to szanuj ich kulturę i tradycje a cwaniackie " co mnie to obchodzi " możesz sobie wsadzić.

Zresztą jak ci sie nie podoba to wroc do PL. Tu 90% szkół (jak nie wiecej) jest laickich.
Może stąd ma cię to obchodzić że jesteś tam gościem i masz się asymilować a nie rżnąć wielkiego pana pańszczyźnianego? Jak będziesz u siebie w kraju to sobie możesz cwaniakować lecz dopóki jesteś tam, to szanuj ich kulturę i tradycje a cwaniackie " co mnie to obchodzi " możesz sobie wsadzić.


Zresztą jak ci sie nie podoba to wroc do PL. Tu 90% szkół (jak nie wiecej) jest laickich.


@Zord0n: bla
@rzet: ja nie mówię że ktokolwiek na być "bardziej irlandzki niż irlandczycy" ale moim zdaniem imigranci nie powinni mieć prezes głosu w kwestiach społecznych.

Zresztą jak ci się tam nie podoba zapraszam do Polski ;-)
Matematyki mogliby się więcej uczyć, bo im strasznie to nie wychodzi.


@rzet: No i dlatego to wielu irlandczyków wyemigrowało do Polski - kraju w którym ludzie znakomicie sobie radzą z matematyką.... i gówno z tego wynika.

Czasem mam wrażażenie że siedzisz na wyspie za karę. Po #!$%@? sie męczysz? Zmień swoje życie, wyjedź tam, gdzie nie będziesz miał tylu powodów do narzekań.