Wpis z mikrobloga

#paczkaprzyszla

Oj dziękuję dziękuję za paczuszke @Wrzoskoowna :)

Na sam początek chce dodać, że poczta polska poleciała ze mną w kulki. Cały dzień byłem w domu i paczki na trzecie piętro nie przynieśli. Natomiast awizo czekało w skrzynce. Dopiero o 19. dostałem owe awizo i zajechałem na poczte.

Tam też rozczarowanie. Paczke odebrałem ale była uszkodzona. "Coś się rozlało" wynikało z dokumentów i całą paczke poczta polska ostreczowała.

Żałuje, że nie wybrałem opcji paczkomatu - sam się zastanawiam czemu tego nie zrobiłem, gdyż zawsze gdy jest opcja to na allegro wszystko zamawiam przez paczkomaty. No nic. Paczke i tak odebrałem.

Z tego miejsca pragnę podziękować Pani @Wrzoskoowna za zajebistą paczkę. :) Szkoda, że jedno piwo pękło - pewnie wina naszej kochanej poczty polskiej :P. Nic się nie stało. Co prawdasz cała paczka była mokra po rozpakowaniu, ale to co zostało udało się uratować. :)

To tak w paczce znajdowały się: dwa piwka - jedno jakieś Irish, a drugie jakieś tajemnicze :) Jak spróbuje to dam znać jak smakowało :)

Dodatkowo dostałem jeszcze paczuszke cukierków "CiuCiu" (nie wiem czy dobrze napisałem), które zostały wykonane specjalnie dla mnie :)

Na sam koniec przedstawiam własnoręcznie wykonany obrazek przez @Wrzoskoowna dla mnie :). Trochę przemukł, ale uratowałem. Myślę wrzucić go w ramkę jakąś i powiesić sobie, ale boje się, że moja Ukochana gdy się dowie że to od obcej kobiety to będzie mega zazdrosna xD.

Obrazek :) > http://imgur.com/YA2P7lZ

Dzięki wielkie jeszcze raz za wykopaczke @Wrzoskoowna :) Na szczęście w większość rzeczy była cała :)

Pozdrów ode mnie @nietrzymryjskiowczarek :)

A gdy będe w Gdańsku muszę wpaść do Twojego pubu :)

Pozdrawiam :)

#wykopoczta
kopek - #paczkaprzyszla

Oj dziękuję dziękuję za paczuszke @Wrzoskoowna :)

Na sam po...

źródło: comment_LtQXjRmhLxBT3pXcHcSyoDsb9e9vTAh5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach