Wpis z mikrobloga

Mirki, ile tego kibla jeszcze macie? Obecny dump i zagrania dev'ów faktycznie mogą być pozorne. Przypominam, że z BC na początku też była niezła jazda - kurs spadł nawet do 500, później była jazda do 10k, następnie spadek i wyprzedaże januszy (i ja byłem tym januszem), zakupy grubych ryb i rajd do prawie 100k.

Kursami w większej mierze sterują grube ryby, które chcą zarobić. Spadki i wzrosty to aktorzy którzy grają i januszy nastrajają wg. reżyserów (grubych ryb). Nie dawajmy się na te gry zbyt często nabrać.

#kryptowaluty #whitecoin
  • 18
  • Odpowiedz
@Tomciox: ja mam tego gowna z 300k i trzymam.. moze bede dokupywac , zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja :)

chociaz te problemy wygladaja na prawdziwe :/ ile niby bylo tego premine ze uciekli, jakies grosze ;_;
  • Odpowiedz
@ofczy: ja czekam, cokolwiek sie stanie trzymam. albo strace wszystko co przeznaczylem na zabawe w crypto, albo bede mial sporo wiecej ;) Alblo bede mial wiecej kasy, albo swiety spokoj :P win win :D
  • Odpowiedz
@ofczy: Wg. mnie to jak zwykle domysły, ale pewnie ktoś znalazł dziurę i zaczał wałki robić...chyba,ze support i community jest tak silne, że z powodu głupiego błędu byli w stanie zablokować "wszystko" :/
  • Odpowiedz